šibe mi!

Príspevok v téme: šibe mi!
lucinkaa

zacina mi uz sibat!neviem co mam robit... hneva ma len moja postava:-( no jednoducho,mam male prsia a vecsie brusko!!! mam 16 rokov,bojim sa ze prsia mi nenarastu.no a z bruska s mi neda schudnut...cvicila som kazdy den asi 2-3 mesiace,ale neschudla som:-( teraz nemozem cvicit...tak mi niekto poradi co mam robit?
dakujem za rady...

kaťuša

lucinkaa: ak sa nemozes namahat,tak existuju rozne stroje na chudnutie.tam iba lezis a stroj ti odburava tuky...a myslim ze to nie je az take drahe...okolo 5000sk....pozri si stranku www.alisesalon.sk...

monci

ked drzis dietu tak schudnes zo vsetkeho aj s prs tazke bez jedla ti nenarastu inak j am mam vacsie brucho ako prsia a jedz nedrz dietu to by bolo posledne

lucinkaa

cicusqa,hm,no aj ja mam ten stroj...cvicila som asi 2 alebo 3 mesiace,poctivo ako kazli!!!hovno hovno zlata rybka,nic:-( tak som sa na to vysrala,ale zacalo ma to zase trapit-postava:-(

vannesa

zlatko len nedávaj na rady o tom zaručenom chuddnutí!!!možno ti tenštýl cvičenia proste nevyhovoval!!!skus niečo pomale napr.pilatesa alebo jogu!!!ak pomôže tak sa ozvi na barbie15@centrum.sk

cicusqa

lucinkaa netrap sa ja mam to iste mam 15 rokov male prsia troska vacsie brusko aj zadocek..tiez ma to moc stve xodim na aerobik ale nepomaha to...tiez som cvicila brusaky a nic nepomaha mam aj ten pristroj king gym ale ziadne vysledky...neboj niesi jedina co ma tento problem...

lucinkaa

no dobre...moja postava?hm...v pase mam 75-77cm...mam este vecsie brusko ako prsia:-( no teraz,chcem schudnut aspon 2 kg,no a z bruska ason 5cm... neviem ako to mam zo seba shodit...kg niesu az taky problem,len moje velke brusko sa mi nepaci...sa hambim obliect v lete do plaviek... no a cvicit nemozem 6 tyzdnov:-( no nemozem sa vobec namahat...

jedenastka

z tvojho textu som nepochopila ze nemozes cvici tak sorry,skus sa ukludnit a napis nam to este raz co ano robit a co nie robit a ake chces mat výsledky a mozno to brusko nemas take velké