šibe mi!

Príspevok v téme: šibe mi!
lucinkaa

zacina mi uz sibat!neviem co mam robit... hneva ma len moja postava:-( no jednoducho,mam male prsia a vecsie brusko!!! mam 16 rokov,bojim sa ze prsia mi nenarastu.no a z bruska s mi neda schudnut...cvicila som kazdy den asi 2-3 mesiace,ale neschudla som:-( teraz nemozem cvicit...tak mi niekto poradi co mam robit?
dakujem za rady...

...

nejsi neak moc zatazena na seba a na to ako vzyeras? nehovorim ze je nespravne sa o seba starat, len poznam ludi co to az prehanaju...

samotqa

ece neco... nie je dobrecvicit bruxo kazdy den... brusne svaly su totiz v pohotovosti takmer stale... pri stati, chodzi.... proste aj brusne svaly sa spolupodielaju na tom, ze mas vzpriamenu postavu

samotqa

ja cvicim kazdy druhy treti ten dokopy asi po 500-600 brusakov rozneho druhu + 150 uklonov nabok a len parxant tuk sa mojho bruxa stale drzi :))) ale treba cvicit aj ine patrie... dobra je chodza, beh, bicyklovanie, korculôovanie, aerobne cvicenia pri ktorych sa poriadne zadychas a zapotis

ali

neviem ako si cvicila,no mne strasne na brucho pomohly brusaky. zacala som robit kazde rano 3-5, po troch mesiacoch zvladnes 80 rano aj vecer. vysledok je vidiet az po 2-3 mesiacoch, ale to pevne brusko stoji za to :-)
za postavu sa nehanbi! je tu aj tema "male prsia" tam si precitaj, ze vobec nevadia. vaz si sama seba :-)

samotqa

a co si cvicila? ak si cvicila len brusaky tak to je malo.... neda sa chudnut len z istyx partii. chudne sa celkovo... a z bruska sa chudne najhorsie...