Kde kupit plavky v zime?

Príspevok v téme: Kde kupit plavky v zime?
claris

dobre rano, prosim o radu, kde sa daju kupit teraz plavky...za nie nejaku nehoraznu cenu.. Chcela by som si aj vybrat nejake pekne a nejake co mi budu trochu sediet...najlepsie teda ked to bude kameny obchod a nie internetovy, aj tak mam malo casu na ich zohnanie.. Dufam ze mi poradite, lebo mi to pride cudne ze vsade plavky schovane...alebo vyber z troch druhov a dvoch velkosti...i ked nie je sezona, su aj plavarne a podobne... Dakujem za kazdy tip

kbenikova

plavky som si zvykla kupovať cez internet, ako aj iné oblečenie, nebaví ma chodiť už po obchodoch, takto si vyskúšam doma v kľude

vitkovak

V zime jedine cez internet, málokedy vidím ponuku aj v obchodoch. Je to predsa cezonny tovar. Kupovala som už viackrát cez web a vždy mi veľkostne sadli

zuzfed

kupovala som už pár krát na internete, tiež hľadám nejakú dobrú kvalitnú značku, aby sa mi plavky neroztahali

adkanov1

skvelé a hlavne kvalitné plavky majú na relleciga, vydržia hlavne aj slanú vodu čo u mňa bol problém pri každých plavkách z bežných obchodoch

Katka06081998

Tento problem som uz par krat riesila, kedze v normalnych obchodoch nikdy v zime nie su :). Ja som si kupila na www.modanoemi.sk a som spokojna.

Zuzana86

Ja nakupujem plavky na www.kuzelnekusky.sk a som velmi spokojna. Maju krasne kvalitne plavky a uzasne sedia. U nas sice nezname znacky, ale o to lepsie, aspon ich tu nema kazda druha :-) Maju ich skladom cely rok, takze dorucenie rychle.