Kde kupit plavky v zime?

Príspevok v téme: Kde kupit plavky v zime?
claris

dobre rano, prosim o radu, kde sa daju kupit teraz plavky...za nie nejaku nehoraznu cenu.. Chcela by som si aj vybrat nejake pekne a nejake co mi budu trochu sediet...najlepsie teda ked to bude kameny obchod a nie internetovy, aj tak mam malo casu na ich zohnanie.. Dufam ze mi poradite, lebo mi to pride cudne ze vsade plavky schovane...alebo vyber z troch druhov a dvoch velkosti...i ked nie je sezona, su aj plavarne a podobne... Dakujem za kazdy tip

dorina

Ja som si kupila krasne plavky z internetoveho obchodu.. tiez som potrebovala expresne lebo sme kupili dovolenku last minute.. prisli na druhy den!! radsej som si do toho eshopu zavolala aby som sa uistila ci ich maju, ale mila pani z telefonu mi hovorila ze osobne dohliadne na to aby mi ich este v ten den odoslali... ten obchod bol tusim www.anela.sk a plavky boli znackove RELLECIGA... su uzasne.. a boli za super cenu :D najlepsie je kupovat plavky v zime..

Lulita

kazdy New Yorker, neviemodkial si, ale napr. tu v KE mame 3 a maju vsade plavky

a potom klasicke predajne spodneho pradla ako Triumph, alebo v Tenezise, tí maju tiez vypredaj

claris

dakujem kfdfgd, vidno, ze ty mi narozdiel od magyho rozumies..
magy, naozaj sa neviem zbavit svojho pocitu, ze sa potrebujes vytahovat.. mozno to nemyslis zle, chces pomoct.. ozaj, ja nakupujem vsetko cez internet.. veruze niekedy aj potraviny.. ale plavky, to naozaj nejde

kfdfgd

magy: tu riesi zena kde kupit plavky atd.
nebavime sa tu o tebe a o tom co robis ty. ked sa mas potrebu chvalit aky si ty super , zaloz si vlastnu temu
kupovat plavky zenske , to nieje len o odmerani mier

Magy

claris - tusis zle, taku potrebu nemam. a praveze cital som tvoj pripsevok cely a poriadne.
ak poznas svoje miery a rozmery, nakup v internetovom obchode je rychlejsi a lahsi ako behat po kamennych obchodoch.
ale to je vec zvyku. niekto si na online shopy nezvykne, ja uz kupujem v kamennych obchodoch snad len potraviny a usetrim casto aj 50%.

claris

dakujem teda za rady...v new yorkeri som bola v sobotu a nic nemali.. tak poskusam este tento tyzden niekde..
lulita, o ktorom new yorkeri a h&m pises? skocim pozriet tam.. snad nieco vhodne najdem...
magy, ty si asi necital cely uvodny prispevok... tusim iba pocitujes potrebu prispiet do kazdej temy..
uvedomujem si..a aj keby nie, uz by som si to isto vsimla, ze nie je velky vyber nesezonnych veci.. a na online obchody nemam cas, ako som spomenula prave v tom mojom uvodnom prispevku..a takisto pre zenu kupit si plavky bez toho aby ich najprv videla je riskantne..
ale vsetkym zenam (popripade zainteresovanym muzom) som vdacna za rady