Bolesti po ozonoterapii.

Príspevok v téme: Bolesti po ozonoterapii.
xtinusx

Ahojte. Chcem Vás poprosiť o radu. Mám 22r. v septembri mi potvrdili ze mam medialnu protuziu disku L4-5 , 5mm. Už rok som mávala strasne krče v nohách. čo krok , to kŕč. čo noc a pokojný spánok to kŕč až som mala pocit že mi tlak nohu rozdrapi. Samozrejme mi dr tvrdili ze som psych chorá, že potrebujem magnezium a pod. nasledovala nemocnica s vysledkom protruzia disku. to je všetko, žiadna liečba. Tak som sa nejak sama dostala k ozonoterapii. Tešila som sa, že aspon trošku moje problemy ustupia, nebála som sa kedˇže vela z Vás písalo, že sa to dá zvládnuť. Včera o 13.00 ma zobrali na CT v ŽnHronom. samotne zavedenie ihly nebolelo, bolo to ako akupunktura do nervu ale keď mi vtlačili ten ozon , ten tlak bol neskutočný až som nevedela komunikovať s primárom. Bolesť či ten tlak trval asi 3min , samozrejme som išla odpadnuť. 20min som sa nevedela dostať von z čakárni - odpadávala som ! zobrali ma na ošetrovnu s tym, že moje bolesti ( pri každom milimetrovom pohybe ma bolelo miesto vpichu) su bežné. Dnes, už 24 hod po zákroku sa cítim veľmi zle. pichali mi to viac v pravo ale bolesť vystreluje od bedra do celej lavej nohy, boli ma hlava, krk, celkovo chrbat a miesto v pichu. máte s tym skusenosti? je to normálne alebo je to nepodareny zakrok? bojim sa, viem že je ešte len pár hodín po, ale mám strach že sa to nepodarilo a tieto neskutočné bolesti sú dôsledkom zlého zákroku. :(

Akinom123

Ahojte, ja som bola pred dvoma tyzdnami a je to ovela horsie ako pred ozonom. Nonstop bolesti, uz som zufala.....vobec neodporucam. No su aj takì, ktorym to pomohlo. Je to asi individualne.

Jesi

Bola som včera na ozonoterapia a môžem povedať že bolesti ma dnes oveľa horšie po dvoch týždňoch chcem ist na ďalšiu no uvidím ci to pomôže

uzivatel22

ozon nikdy viac! pat hodin po vpichu mi zacali bolesti hlavy, nadruhy den k tomu tazko od zaludka, bolesti krku, hrudnika, brucha, kolien, celkova malatnost, trva to uz siesty den, kryze bolia este viac, mam pocit ze vyskocim z koze, neodporucam!! .. moj otec na tombol tiez a jemu nic nebolo, kazdy je iny.... samotny zakrok je bolestivy ale nic extra, no potom peklo

Kajinek

Ano cvicil som aj pred ozonom ....SM /system/ cviky a planujem v tom pokracovat len ma zarazilo ze nikto nepisal predtym ze mal bolesti po aplikacii ozonu .

Kajinek

Ano cvicil som aj pred ozonom ....SM /system/ cviky a planujem v tom pokracovat len ma zarazilo ze nikto nepisal predtym ze mal bolesti po aplikacii ozonu .

mi3

Ja som bola na ozone pred 10 rokmi. Priamo po ozone mi začali este vačšie bolesti a trvali intenzívne týzden, potom som cvičila mc kienzie cviky a po mesiaci bolesti ustupili. Je to len podrazdene predpokladam. kazdy reaguje inak. Cvičte mc kienzie cviky, neviem ako sa to uz piše. musite vydrzat, bude lepšie

Kajinek

Dobry den mam podobny problem mozete mi povedat ako to cele dopadlo ?
mam strasne bolesti po ozone je to normalne ?

Anička

Dobrý deň..Vo februári ma čaká ozonoterapia do bedrovej oblasti..Mám vysunuté tri platničky..Idem do Žiaru nad Hronom...Môžte mi niečo bližšie napísať do mailu? Ďakujem...Diorella24@centrum.sk