Dráždidlo na klitoris - sexuálne pomôcky

Príspevok v téme: Dráždidlo na klitoris - sexuálne pomôcky
hogrefa

zdravim,
zacala som premyslat nad tym, ze si s frajerom takpovediac ulahcime milovanie a zaobstaram si drazdidlo na klitoris. Moc o tom nie som poinformovana, tak by som sa skusenych chcela spytat, ci to stoji za investiciu, a ci mi to pomoze dosiahnut vrchol, ked som zvyknuta sa obcas robit pomocou sprchy?

Dakujem! :)

mala_sova

bud vibrator, alebo stimulator oralneho sexu. Alebo muža, ktory ta spraviu pusou. Takže máš tri možnosti :) Ktoru si vyberieš?

PetkaV12

ja mam vibrator s vibrujusou častou na klitoris a je to pecka, skvela vec, skvela hračka, moja najoblubenejšia

alicazazrak

do sexshopu ani ist nemusis, na internete su toho miliony. ja napriklad nakupujem tieto veci na superlove, i moj mz tam objednava. kupujeme tam kondomy, pradielko, rozne hracky.... staci si len vybrat

Zuazana B

a by som si tiež niečo také chcela kúpiť, aj s partnerom by sme to použili, ale vôbec netuší kde, ako... do sexshopu určite nepôjdem :D to sa hanbím

MI-6

Pozri net, len si nekúp niečo malé (macík, motýl), to je slabý výkon, to nebudeš cítiť. Skús pozrieť lelo.com, sú to pekné a dobré kúsky.

Hogrefa

Poznam asi iba to, co vyzera skoro ako vybrator,no spicka je prisposobena na drazdenie klitorisu.. Ak popznas nieco lepsie, sem s fym :D