Myty alebo skutocnost???

damaxy

no ja som mala male prsia a kojila som dlho a rada.Mozem povedat ze materstvo bez dojcenia musi byt velmi ochudobnene.Este aj teraz si viem predstavit ten nadherny pocit edy je matka spojena so svojim babetkom a ked citi,ze jeden bez druheho nemozu byt.Ze to puto z bruska stale trva,a ako spokojne pijea drieme pri tom.Nadhera ,nadhera neopakovatelne a prajem kazdej mamicke.Prsia treba dobru podprsenku a prinajhorsom naco je plasticka chirurgia.Neviem to ma vtedy netrapilo.

rebeka3

práve ženy ktoré majú malé prsia majú mlieka vždy viac a dlhšie koja ako tie ktoré ich majú velké lebo tam je iba samý tuk a nie mlieko

tereza1978

mila elizabetka.precitajte si prispevok cely.je rozdiel mlieko mat a nechciet kojit a mlieko nemat a pridavat sunar.ale kazdy ma pravo na svoj nazor a vyjadrit ho vo forume.nemenovala som nikoho myslela som to vseobecne.

karola

aha, zabudla som napisat, ze ja som bola kojena do svojho prveho roka a som chora furt, moj chorobopis je jedna hruba kniha a moja sestra je odchovana na Sunare a nic nic - zdrave cervene lica, ta baba je prototypom zdraveho cloveka:-)

karola

zena, ktora ma male prsia, si kojenim len polepsi. Ale ta, ktora ma aspon trosku zenske tvary, tak po kojeni fakt ostanu vyzmykane,bez tuku :-( S tym kojenim je to tak, ze starsieho syna som dlho kojila, je alergik a byva casto chory, mladsieho som kojit nemohla a ziadne alergie, caste ochorenia .....tak si vyberte

elizabetha

Myslim si ze nazyvat niekoho krkavcou matkou len preto ze krmi svoje dieta sunarom je dost prehnane, to tiez nestoji 5 korun takze mila pani zamyslite sa troska nad svojim vyjadrovanim.Aj taketo matky miluju svoje deti a staraju sa o ne ved tiez k nim v noci vstavaju,pripravuju im mlieko atd.Neviem ci vobec viete co znamena byt krkavcou matkou lebo urcite to nie je zena ktora sa o svoje dieta s laskou stara.Tieto zeny nie su o nic horsie matky nez tie ktore dojcia.Hoci ja som svoje dieta kojila, nedovolim si nadavat na niekoho pre takuto vec,ked sa niekto boji ze mu dieta znici prsia ja na tom nic zle nevidim.Ja som bola schopna kojit moju dcerku len mesiac lebo potom som stratila mlieko a nemyslim si ze som jej dala menej nez ine matky.

tereza1978

neviem ako by mohla matka dietata povedat ze nebudem kojit lebo chcem byt pritazliva pre svojho manzela.taka by si mala pred meno pisat krkavcia matka.ked sa rozhodnem ze chcem mat dieta tak budem robit vsetko preto aby tomu dietatu nic nechybalo a matka ma byt az druhorada co sa tyka postavy a vyzaze.ale to je len moj nazor.asi som uz stara.vykojila som tri deti a toto ma nenapadlo ani raz ze sa moje prsia nebudu pacit manzelovi

elablue

Prepac sfdr ale musim ta vyviest z omylu,lebo ja a maju surodenci sme odchovani len na sunari a mame lepsiu odolnost voci chorobam nez vacsina ludi,keby si videl/a nase zdravotne zaznamy tak zistis ze su takmer prazdne lebo sme boli chori mozno sotva raz za rok niekedy ani tolko nie.Dokonca moji surodenci sa nedokazali nakazit ani beznymi detskymi inf.chorobami ako su kiahne ci osypky hoci sa dostali do kontaktu s chorymi.Takze tym chcem povedat ze odolnost nam v ziadnom pripade nechyba a k tej obezite.My sme vsetci stihly a ja so segrou mame praveze co robit aby sme pribrali nejake to kilecko hoci sa mozme napchavat kolko chceme takze tolko k tomu.Obezita nevznika z nedojcenia a prikrmovania sunarom.Je to nezmysel.Postava sa dedi mas to geneticky.Ked su vsetci tlusti tak aj decko bude tluste, to je zakonite a ked su vsetci chudi tak sotva bude to decko bojovat s obezitou.Takze prepac ale tie vyskumy beriem len ako take strasenie matiek aby sa nevzdavali dojcenia.Taketo vyhrazky tu predsa boli uz cele roky sak uz aj moja mama ked sme sa narodili tak pocuvala ake budeme chorlave a opak bol pravdou.

sfdr

Tymto chcem VAROVAT vsetky zeny pred nedojcenim alebo pred jeho bezdovodnym skracovanim na minimum (tiez z titulu pripadneho ohrozenia vlastnej "krasy").
Mnohorocne vyskumy v CZ a v dalsich statoch velmi signifikantne potvrdili, ze predcasne ukoncenie dojcenia a nasledny prechod na umele mlieka ma vplyvom ich odlisneho zlozenia a ineho mnozstva proteinov za nasledok TRVALE PRELADENIE METABOLIZMU dietata na iny rezim, PODSTATNE OSLABENIE jeho IMUNITNEHO SYSTEMU a OBEZITU!!! Dnesna pandemia obezity je podla toho iba dosledkom prilisnej dovery vo vsemocnost a poctivost vedy a skrmovania Sunaru a dalsich podobnych specii...

georgie

Moja zena mala pred porodom jednicky. Mame dve deti, ktore obe bez problemov kojila cca 1,5 roka. A nielenze mala dostatok mlieka, ale este davala mlieko i do mliecnej banky...