Som v šoku - udrel ma

Príspevok v téme: Som v šoku - udrel ma
napochybach

dobrý vecer.
stalo sa niečo,co sa nemalo stat,som vo vztahu uz dlhe roky s muzom velmi neznym a jemnym,je naozaj citlivy ku mne a pod.Vravi,ze ma miluje viac nez seba,vsetko tak robí,nikdy mi nijako fyzicky neublizil,len je strasny nervak ..najprv bol nervak,len na inych,.teraz po rokoch vztahu,je uz nervozny aj ku mnne,vybusny hrozne...je protipolovy..

objasnim bloizsie,co sa stalo...boli sme vcera na diskoteke spolu ..a opili sme sa ,inokedy nepijeme,ale sme to prehnali ..a ja ked si vypijem hovorim aj to,co by som nemala,som strasne otvorena a tak ...zacala som mu hovorit,že sa mi pacili v priebehu par mesiacov viaceri muzi,a tak -je vsak strasnme ziarlivy,lenze na to som bohuzioal,akio opita nemyslela..
a on bol opity tiez,ale pozor ! nie tak,aby nevedel,co robi ..
a potom sme stali ..a on ma z nicoho nic udrel,ako som hovorila,viem,provokovala som ho,ale velmi ma to zabolelo,skor na dusi,nechapem,ako sa vobec toto mohlo stat...viem,ze bol opity,viem,ze som ho prorovkovala,ale preboha,som zena !a nesmie si dovolit udriet ma ..
nadovazok-sa mi neospravedlnil vobec,ja som ostala tak v soku,ze som hned aj vytriezvela ..zacala som plakat a vycitat mu,ze ma udrel a on na to,ze .." nebol by si,ale si ma provokovala ..prepac " ..to bolo jedine,co som od neho pocula ...ani naznak lutost ...
a este dnes sa potom ohradzoval tym,ze vobec nebola silna ta facka,len " plesknutie " ...
no mna doteraz stipe lice ..

som uplne na dne,v slepej ulicke ..ako si to mozem toto cele vysvetlit ?

napochybach

ja som sa ho nikdy nebala,ved prave o to ide,pokladala som ho vzdy za neskodneho,co sa tyka fyzickeho ublizenia,aj ked je nervak ..ale asi som sa hlboko mylila v nom,ako tak vidím :(

napochybach

jamesbond vsak toto je to najhorsie,že on to poklada za moju chybu,ako som uz vo svojich prispevkoch spomenula-tak proste ,on sa mi ANI NECHCEL ZA TO OSPRAVEDLNIT-az ked som sa rozplakala,cize nie je sklamany zo seba,ale skor ZO MNA A pritom absolutne nema ,ale naozaj nema doovd,lebo ja som mu nic take hrozne zle nepovedala ..
najviac ma zabilo to,ze mi povedal,ze .." keby si nebola provokovala,tak sa to nestane " ..

ano ,uznavam,nebola to riadna facka,a sice -ja v takom stave som to nevedela odhadnut..a neviem to odhadnut ani teraz,ci sa " aj zahnal " na mna,alebo len tak mi vycapil,ale proste stipe ma to doteraz praktiácky,cize asi take slabe to nebolo ,ako ON tvrdi ..

druha moznost je,ze chcel mi len tak akoze ..plesnut ( sa niekedy tak dotahujeme),a neuvedpomil si v stave pripitosti tu silu ...ale ..najhorsie je na tom vravim to,ze nepokladal za potrebne sa mi ospravedlnit ..

melisa
on nepije vobec..cize viem, ze za triezva to nikdy nespravi,to ho uz poioznam ,za tie roky,co s nim som,on je mierumilovny tvor,....

mellisa

napochybách- inak dobrý nick, fakt. To, že si ho provokovala, ok, ale dá ti facku lebo bol opitý, ak by ste sa vzali, on je píšeš veľký žiarlivec, čo ak bude piť viac v manželstve? Hypoteticky povedané, že ak áno, tak potom mu môže hocikedy takto prepnúť, že ho podvádzaš a tak a vtedy ti vylepí, kebyže len jednú facku, ale čo ak ťa žačne mlátiť.
Neviem fakt, čo by som na tvojom mieste robila. Skús ho tak raz vyprovokovať keď bude triezvy, či aj tak ti dá facku.

james bond

tak ty sa musis rozhodnut co si ochotna vo vztahu tolerovat, ale neviem ci zrovna idealne ked sa mas svojho partnera bat

napochybach

najhorsie vravim,je na tom to,ze som ZOSOKOVANA
nechapem,ako sa taketo nieco ,mohlo stat,proste nrozumiem,..ako vzdy som vedela,ze je nervak a ziarlivec -ano ,ale nikdy v zivote ku mne nebol hruby !!!:(:( teraz si o nom myslim starsne veci,vyslovene ..mam pocit,ze sa ho bojím

james bond

bud je prekvapeny a sklamany za seba ze nieco take spravil, alebo to ozaj povazuje za tvoju chybu co by bol horsi pripad

napochybach

inak,toto mi tiež napadlo-že ho opijem,tentoraz budem hrat,ze som opita ,ale nebudem ,opijem jeho,a zacnem takto robiť ..a uvidim,co spravi-lenze to uz nebude objektivne,lebo si bude davat pozor ..

a vravim NEBOL az taky na mol,ze nespoznaval by ma,presne vsetko vedel,ako co,uplne vnimal..bol pripity len rposte ..ano mal vypite,triezvy nebol,ale nebol ozraty na mol,mozno kebyze este je ozraty na mol,ze ani nevie,ako sa vola,tak beriem,ale pritom nebol az taky ..len vyuzil to,ze ja som bola opita možno ..a chcel ma " potrestat " ...

a ved to ! ja som mu nepovedala,ze som ho podviedla,ale proste len,že..sa mi paci jeden chalan ,a o tom uz pritom davno vie,ale nic s nemam,to tiez vie ...a viem,ze ho tie reci vytacaju,ale kedze som bola opita,tak som si to neuvedomovala ...a provokovala som ..no podla mna to nezavazi natolko -aby ma udrel ..chlap musi ukazat vs ebe sebaovladanie ,nie,ze ma pri prvej hadke vacsej ,alebo provokovani udrie,to nie je chlapske,to je proste ubohe ..

a BERIEM ..kebyze povie,ze .ho to mrzi,ze sa mi omluvi hned,alebo na druhy den ,ze prosi o odpustenie,ze si to nejako neuvedomil/ neodhadol ..ale ON NIE ..celkom nechapem jeho reakcii,bral to ako nieco prirodzene

Kovepa

Napochybach, ak je nervak, je to este horsie, pretoze takyto ludia maju potom tendenciu psychicky deptat svoje rodiny. Ja som s jednym nervakom zila a trvalo mi potom po rozchode dlho, kym som sa z toho napateho stavu dostala. On ti stale bude narusat tvoj zivot a tvoj psychicky pokoj. Nervak totizto neznesie, ked je on nervozny a niekto pri nom je kludny a spokojny. Dievca nohy na plecia a utekaj. Ono, vy ked sa zoberiete, tak ty budes pre neho prvy predmet, ano pisem predmet, na ktorom si on bude previdelne vybijat nervy. A ty sa zmenis. Zacnes byt zakriknuta, budes mat pocity menejcennosti, problemy v socialnej sieti, ako napriklad obycajna komunikacia s ludmi, atd... Proste na to doplatis len ty. Daj si pozor a chod od neho prec...

mellisa

napochybách- ja ti neviem poradiť, lebo som facku od chlapa ešte nedostala, našťastie :D, takže neviem čo ti radiť, len som sa tu tak nejak zaplietla :D

james bond

napochybach ja ti tiez normalne poradim, opite sa este niekedy a ak sa bude scenar opakovat potom popremyslaj o rozchode, facka od chalana je hulvatstvo ale vies co sa aj hovori ze slovo vie ranit viac