Som tehotna s myomami velkymi 5 cm!

Príspevok v téme: Som tehotna s myomami velkymi 5 cm!
Rusalkaaa

Prosim som v koncoch poradte co mam robit v priebehu jedneho dna sa moj zivot zmenil.. v pondelok mi vysiel pozitivny test a v stredu som si to bola potvrdit na gynde a ten ma okamzite poslal do nemocnice ze mam ist na operaciu s tym ze mam tumor ja som myslela ze na ulici odpadnem.hned som tam isla a boli zhrozeny ze ake to mam velke ale ze su to myomy a mam ich viac a vsetci mi naznacovali ze mam prerusit tehotenstvo a ist sa operovat ale aj oni ma poslali prec ze mi nemozu pomoct ked som tehotna ze mam ist inde kde maju porodnicu tak idem zajtra ja sa strasne bojim co mi povedia.nepoznate nejaky takyto pripad?som len asi 2-3 tyzdne v tom.

Rusalkaaa

Dakujem Lulita,nikomu neprajem den aky som mala vcera.isla som stastna ze si potvrdim tehotenstvo a bude prekvapenie pre celu rodinu na Vianoce a skoncila som na onkologii a s vystrahou od doktora nech sa pripravim na to najhorsie-vybratie maternice!ale ja im to nedovolim to neexistuje!

Lulita

drzim ti palce, mozno je to len hematom, zvykne sa niekedy na zaciatku tehotenstva urobit a potom sa vstrebe, ak mas ozaj myomy je dolezite aby neutlacali plod, zajtra napis, co ti povedali

Rusalkaaa

ja mam len 28 cerstvych a nemam este dieta a mne cele mesiace nic nebolo citila som sa perfektne.mala som trosku vydute podrusko ale myslela som si ze to je tuk alebo som nafuknuta, nikdy v zivote som nemala ploche brucho,vazila som predtym viac teraz som chuda ale brucho mi ostalo.zajtra idem ku specialostovi len neviem ako prezijem cely den a noc je mi z toho zle.

Lulita

jeden lekar s amoze mylit, navstiv druheho, kolko mas rokov? sa mi to nezda...myomy 5 cm a vela, hm...iba ak by si bola starsia a moze to byt hocico :(