Som tehotna s myomami velkymi 5 cm!

Príspevok v téme: Som tehotna s myomami velkymi 5 cm!
Rusalkaaa

Prosim som v koncoch poradte co mam robit v priebehu jedneho dna sa moj zivot zmenil.. v pondelok mi vysiel pozitivny test a v stredu som si to bola potvrdit na gynde a ten ma okamzite poslal do nemocnice ze mam ist na operaciu s tym ze mam tumor ja som myslela ze na ulici odpadnem.hned som tam isla a boli zhrozeny ze ake to mam velke ale ze su to myomy a mam ich viac a vsetci mi naznacovali ze mam prerusit tehotenstvo a ist sa operovat ale aj oni ma poslali prec ze mi nemozu pomoct ked som tehotna ze mam ist inde kde maju porodnicu tak idem zajtra ja sa strasne bojim co mi povedia.nepoznate nejaky takyto pripad?som len asi 2-3 tyzdne v tom.

Rusalkaaa

tak dve mi vybrali neviem ci si to citala ale bola som na tej operacii ale stale mam dva myomy ktore niesu az take velke jeden ma 6 a druhy ani neviem.nemohli mi ich uz vybrat bolo to nebezpecne.ale tieto mi nerobia problemy chvalabohu.ani na nich nemyslim.

Rusalkaaa

Ahojte, asi uz pisem sama so sebou ale co uz.o tyzden som uz v osmom mesiaci a mam sa vyborne.uz mam poriadne brusko.dietatko kope jedna radost.chodim stale vela po lekaroch na kontroly ale mam vsetko ok.pribrala som zatial len osem kil.kupujem uz vybavicku.velmi sa tesim aj bojim zaroven.drzte mi palce.

Rusalkaaa

Ahojte,musim sa pochvalit trosku.prave som prisla z morfologickeho 3d vysetrenia a mam uplne zdrave dievcatko.som velmi stastna.uz som v 20.tyzdni,citim sem tam aj pohyby a dnes som videla na ultrazvuku ako zivala.bolo to krasne.uz len vydrzat dalsiu polovicku tehotenstva a potom cisarsky.drzte palce.pekny den vsetkym

Rusalkaaa

Ahojte vsetci! konecne som tu! Bola som mesiac v nemocnici,zacala som krvacat,potom som dostala teploty a ked som sa vyliecila isla som rovno na operaciu a podarila sa!!!!!!!!!!!taka som stastna!bolo to velmi tazke psychicky aj fyzicky ale hlavne je to ze sa to podarilo.vybrali mi dve myomy, ten velky mal viac ako 20 cm a vazil 2,5 kg.ten druhy neviem.ostali mi este dve,nemohli mi ich vybrat.len teraz ma pustili na sviatky domov.a dalsia sprava je, ze to bude dievcatko!som este stale dost unavena, vazim len 48kg, velmi som schudla.este sa ozvem.musim koncit.ahojte

steragi

enzymy nekupis v lekarni, objednava sa to zo zahranicia, kedze moja priatelka ma tiez myom (zrejme vnutri steny maternice), tak som objednal enzymy + wild yam, asi pred 3 tyzdnami a stale nedosli, trva to (a co som cital, ak pouzijes DHL global mail, tak cca 15-30 dni). preto zatial berie jod, kvapka si 10 kvapiek jodovej tinktury, pripravili ju v jednej lekarni u nas v meste, presne ako sme poziadali (2% jod, 2.5% jodid draselny, v 50% liehu). Ale vela lekarni to nechcelo urobit, ze to je len na predpis. Ak chces, mozem ti napisat stranky, odkial som objednaval enzymy, ale mas ich aj na RNG-ho stranke

Rusalkaaa

Dakujem vam velmi pekne za povzbudenie ste zlate,ja dufam ze na tu operaciu pojdem,dnes idem zase k lekarovi lebo uz mam vacsie bolesti bojim sa ze mam zapal vajecnikov.boli ma len prava strana.aj krize na pravej strane.hadam sa do marca vyliecim.to je hrozne ze este aj toto.a tie enzymy su ako lieky a daju sa kupit v lekarni na volny predaj?

Agnes999

No ja ked som chodila na preventivku mna lekar vzdy prehmatal a ked sa mu nieco nezdalo, poslal ma na ultrazvuk. Posledne roky ma ultrazvuk priamo vo svojej ambulancii, takze to robi uz v ramci preventivnej prehliadky. Testy na mykozu mi ani nerobi, pokial sa na nu vyslovene nestazujem. Keby ta aspon prehmatal, tie myomy by ti zistil uz pred rokmi a mohlo sa to riesit este pred otehotnenim! A to, ze to v tehotenstve rychlo rastie, to je tak, je to hormonalne ovplyvnene a preto to zacalo rychlo rast. Bez lekarskeho zasahu by to asi dobre nedopadlo, ale neboj, dnes mame zdravotnictvo uz na dobrej urovni, pomozu ti a dieta zachrania.