Som tehotna s myomami velkymi 5 cm!

Príspevok v téme: Som tehotna s myomami velkymi 5 cm!
Rusalkaaa

Prosim som v koncoch poradte co mam robit v priebehu jedneho dna sa moj zivot zmenil.. v pondelok mi vysiel pozitivny test a v stredu som si to bola potvrdit na gynde a ten ma okamzite poslal do nemocnice ze mam ist na operaciu s tym ze mam tumor ja som myslela ze na ulici odpadnem.hned som tam isla a boli zhrozeny ze ake to mam velke ale ze su to myomy a mam ich viac a vsetci mi naznacovali ze mam prerusit tehotenstvo a ist sa operovat ale aj oni ma poslali prec ze mi nemozu pomoct ked som tehotna ze mam ist inde kde maju porodnicu tak idem zajtra ja sa strasne bojim co mi povedia.nepoznate nejaky takyto pripad?som len asi 2-3 tyzdne v tom.

Lulita

rusalka - 18 cm? no neviem, ale nebude to nieco zhubne, ked ich je tolko? nechcem ta strasit, ale to vyzera vseliak, to fakt casom budem utlacat dieta zrejme

RNG

rusalka, neviem, na co cakas. Byt tebou uz by som, davno bral enzymy, jod pripadne by som si natieral aj stehna zvntra progesteronovym kremom, nAjma ked si v situacii rizikoveho tehotenstva.
Nehovorim, ze ti to iste musi pomoct, ale iste ti to nezaskodi a to su jedine moznosti, ako sa ti mozu myomy zmensovat. Nieco ich musi rozpustit a zaroven musis brat prirodzeny zdroj hormonov, ktory zabrani ich dalsiemu rastu.

Rusalkaaa

Ten najvacsi ma 18cm a je nad maternicou a je na nu napojena 3cm cievkou.a dalsie mam po bokoch cca 5cm.a dalsie mensie.mam ich asi sest.inac nekrvacam a je mi dobre.este som ani raz nevracala a mam chut do jedla.som v 11.tyzdni.

Rusalkaaa

Bola som u toho najlepsieho ktory v meste existuje.a on jediny mi jednoznacne povedal ze operacia to vyriesi.dalsi odbornik mi radil prerusit tehotenstvo a tak sa dat operovat s tym, ze on si nevie predstavit lekara co by mal odvahu ma takto zoperovat.dalsi mi nedal sancu ze donosim do tretieho mesiaca.mam ich plne zuby.uz nikde nepojdem.

Rusalkaaa

Ahojte,je mi smutno.poradte ako to vsetko zvladnut.bola som u svojho lekara s vysledkom od odbornika a dlho somnou rozpraval o moznych rizikach operacii, a stale mi ako najbezpecnejsie riesenie radi prerusit tehotenstvo,liecit sa liekmi a tak ist na operaciu.lebo ist na taku operaciu tehotna premna znamena obrovske riziko nielen potratu ale aj straty maternice.dal mi cas na rozmyslenie.asi tyzden. ked na tu operaciu nepojdem hrozi predcasny porod.strasne sa bojim ci sa spravne rozhodnem.co by ste urobili vy?