Bolesť konečníka (zlatá žila)

Príspevok v téme: Bolesť konečníka (zlatá žila)
tina

Od včera mám problémy s bolesťou konečníka. Mala som veľmi hustu a tvrdu stolicu, dlho mi trvalo kým som sa vyprázdnila (nešlo to), podarilo sa mi to až večer. Potom prišli tie strašné bolesti konečníka, celú noc som nemohla spať. Potrebujem od Vás poradiť, čo mám ďalej robiť. Momentálne sa bojím ísť aj na wc. Potrebujem nejaké rady čo mi pomôže.
Ďakujem Vám veľmi pekne.

tomáš

Bificol je prípravok vyrobený z prírodných ingrediencií, ktoré napomáhajú črevám v ich riadnom fungovaní. Pri jeho užívaní dvakrát denne dodá vášmu telu dostatočný prísun vlákniny k tomu, aby bol zabezpečený pravidelný pohyb stolice v črevách..... viac na www.aspsk.sk

džejár

No všetky tie lieky tu spomenuté iba zmierňujú následky, ale neodstráňujú príčinu. A tou zdá sa je nesprávna výživa, zle zloženie stravy a možno aj niečo iné. V každom prípade by som siahol po certifikovaných potravinových doplnkoch, vitamínoch a produktoch na ošetrovanie pokožky z Aloe vera. Na našom trhu ich je hodne, ale iba niekoľko výrobcov predáva skutočnú kvalitu so zaručeným účinkom. Ak sa chcete dozvedieť viac ako pomôcť pri hemeroidoch a iných zdravotných problémoch napíšte mi na môj email.

Kachita

Ja poznam jeden recept na zlatu zilu. V mojom okoli je clovek, ktory ju mal. Velmi stary lekar mu povedal, aby sa vzdy po vyprazdneni vycistil. Nikdy vsak papierom, ale proste nad bidetom doslova vopchat prst do vnutra a studenou vodou to vyumyvat. Moze to byt iba studena voda.Az kym vnutro necitite ciste. Znie to mozno hnusne. Ja som na to presla a odvtedy si neviem predstavit, zeby som si mala zadok utriet iba papierom a ist. A kto nema bidet, da sa to robit aj vo vani. Len chce to prekonat lenivost vydrhnut potom vanu!

new

asi pred 2 rokmi som mala tiež takýto problém, nakolko som aj dosť krvacala išla som s tým k lekarovi - chirurg mi predpísal čípky - robili ich v lekarni. Boli naozaj velmi dobré. Teraz mám doma krém FAKTU z lekarne za 90,- Sk. Som s ním spokojná a tiež sa dajú kúpiť aj čípky s týmto názvom. Určite Ti v lekarni dobre poradia.

nadija

ja by som sa chcela spytat aku mast ste pouzivali na hemeroidy..moze byt aj framikoin ci si mam kupit kalciovu mast? prosim odpiste mi na mail.Dakujem velmi pekne za pomoc=)

don emilo

Na hemeroidy je výborná propolisová tinktúra /propolis v liehu/. Užival som to vnútorne aj vonkajšie...rýchlo to pomohlo.