Bolesť konečníka (zlatá žila)

Príspevok v téme: Bolesť konečníka (zlatá žila)
tina

Od včera mám problémy s bolesťou konečníka. Mala som veľmi hustu a tvrdu stolicu, dlho mi trvalo kým som sa vyprázdnila (nešlo to), podarilo sa mi to až večer. Potom prišli tie strašné bolesti konečníka, celú noc som nemohla spať. Potrebujem od Vás poradiť, čo mám ďalej robiť. Momentálne sa bojím ísť aj na wc. Potrebujem nejaké rady čo mi pomôže.
Ďakujem Vám veľmi pekne.

cica

-no sevas vsetci,ja sa akurat chystam na operaciu,pretoze to uz mam asi 8 rokov,netreba sa "bat" zevraj sa to robi bezbolestne laserom,no da sa to aj zmiernit:castym pohybom,pitim tekutin-velke mnozstvo,jest vlakninu,surove ovocie a zeleninu,ak nepomoze ani to,prejst na maste a cipky a podobne bludy a ak neprejde ani to-co je uz moje stadium-riesit to operacne...myslim ze zakrok si plati pacient a je dost drahy.skus www.primar.sk tam najdes vsetko co potrebujes,tak drzim vsetkym palce!

zuzi

mna to neboli ani nekrvacam ale taku hrcku tam mam co mam robit,mam len 20rokov stravujem sa myslim dost zdravo a chodim aj behat z coho by som to mohla mat?

tiny

Chcem sa spýtať či náhodou niekto nebol na nejakom zákroku, to sa mi zdá sa uhrádza celé a že vraj je to nejaké zmazovanie neviem presne robia to len súrkromne, chcem tam zavolať ale ak náhodou niekto vie niečo o tom alebo to absolvoval tak napíšte čo to vlastne je a či to pomáha, mňa to už trápi niekoľko rokov a nemám na to nervy čím dalej je to horšie a horšie vyskúšala som už takmer všetko čo tu je napísané, zl. žila je sviňa.

agina

Uz existuje aj toaletny papier proti hemoroidom, tusim ho vyraba Tento, dostat ho napr v BILLE - tam som ho videla.

damian

Na hemoridy je dolezita pohanka, pohankova muka (obsah rutinu), vitamin C, vitamin E, VEEEEELA ovocia, salatov s olejmi.

yo3hi

na hemeroidy je vyborna hygiena a pohyb castejsie si umyvat tu cast a normalne prstom zajst trosku dnu je to hnustne ale inak sa toho do smrti nezbavis a cipky faktu a podobne somariny su onicom.. najlepsie je ten toaletny a skoro kazdy vecer sa sprchnut a zacat behat alebo len sa niekam prechadyat nie len za PC sediet..

yo3hi

hlavnym priznakom zlatej zili je dlhe sedenie nad zachodom.. a krvacanie zlata zila su vlastne hemeroidy mas vonkajsie a vnutorne tu je odkaz www.zdravie.sk pozri si to

RNG

Kremovat.Krem na toaletny papier.
Najlepsie zlozeny z prirodzenych olejo, nie vazeliny a mineralnych(naftovych) olejov

alenka007

chcem sa len opýtať, že aké sú príznaky tej zlatejžily? resp. ako budem vedieť. že mám práve JU????
diky za odpovede