Myom na maternici

Príspevok v téme: Myom na maternici
erika1020

Ahojte žienky,mám otazku,lekar mi zistil myom na zadnej stene maternice,pobolieva ma bruško ako pri menzese,da sa to vydržať,veľmi sa bojim operacie,že mi vyberu maternicu,že lekar sa nebude bavit s tym žeby mi myom vyoperoval ale rovno mi vyberie maternicu,viem že ne som sama,preto potrebujem od vás radu,ako to je ked vam vyberu maternicu ja mam 32 roky,a jedno dieta.ako je to po intimnej stranke?budem ešte niečo citiť?

ninka 255

presne ako píše RNG, treba to liečiť a nie hneď rezať.konzultuj to s viacerými gynekologmi, nedaj sa hneď oblbnúť že operácia.viem o čom hovorím, ja som sa takto nechala nahovoriť, že to musí ísť von bez žiadnej liečby. teraz by som už takú hlúposť neurobila.Ty si ešte veľmi mladá.

RNG

V prvom rade treba liecit, nie rezat.
Vsetky nefunkcne utvary v tele sa daju odstranit enzymami, ci uz doplnkom silnych enzymov(8-12 gramov panceratinu) alebo aj s doplnkom jodu(6 mg), ktory nam pomoze vytvorit nase vlastne enzymy.
Myomy su casto spojene s hormonalnymi poruchami, preto doporucujem brat aj zhruba 2 gramy yamu, vlastne ekvivalent 200 mg Diosgeninu presnejsie.

ajkaaa

Pokiaľ ti nerobí nejaké veľké problémy lekár ho bude sledovať či nerastie. Vybratie maternice v tvojom veku asi nie.

2bodka

Je to tvoje telo, takze povies lekarovi, ze si ju nechces dat vybrat celu, pokial to naozaj nebude nutne. My slovaci sme zvyknuti na to, ze si s nami lekari robia co chcu, ale o svojom tele rozodzujeme my sami! Takze ziadne take, ze "nebude sa s tebou bavit..." BUDE SA, MUSI.