Myom na maternici

Príspevok v téme: Myom na maternici
erika1020

Ahojte žienky,mám otazku,lekar mi zistil myom na zadnej stene maternice,pobolieva ma bruško ako pri menzese,da sa to vydržať,veľmi sa bojim operacie,že mi vyberu maternicu,že lekar sa nebude bavit s tym žeby mi myom vyoperoval ale rovno mi vyberie maternicu,viem že ne som sama,preto potrebujem od vás radu,ako to je ked vam vyberu maternicu ja mam 32 roky,a jedno dieta.ako je to po intimnej stranke?budem ešte niečo citiť?

RNG

Jod sa da dostat z kelpu alebo este lepsie transdermalne/cez kozu z jodovej tinktury
pancreatin treba brat taky, co je entericky ochraneny, napr Solgar, Pancreatin, Quadruple Strength, 100 Tablets
ktory mozes dostat napr z Iherb.com
kde v kazdej entericky krytej kapsuli je ekvivalent 3 gramy(3000 mg) pancreatinu

RNG

V prvom rade berte masivne davky enzymov a jodu, lebo to vam iste vas lekar neporadi, ved sa do doplnkov vobec nevyzna, cest vzacnym vynimkam. na skole sa to totiz doteraz nevyucuje a lekari sa drzia toho, co sa naucili, co je samozrejme.

Rusalkaaa

Ahoj Steragi,mam zalozenu svoju temu som tehotna s myomami... tak sa velmi nechcem rozpisovat ked je to Erikina tema,len tolko,ze som sa rozhodla bojovat,teraz som uz v 8.tyzdni a dieta sa ma dobre,len su okolo maternice myomy a mam maternicu ako v 6.mesiaci a stale ma strasia ale ja sa nedam.dakujem za podporu.a tiez radim vsetkym zenam nech sa nenechaju zastrasovat s vyberanim maternice nech idu aj ku desiatim doktorom kym nenajdu takeho co vybere len tie myomy.aj ja som chodila kym som nenasla takeho co mi dava sancu a verim ze sa to podari.

Rusalkaaa

SOM NA POKRAJI NERVOVEHO ZRUTENIA v pondelok som zistila ze som tehotna a dnes som bola na gynde a povedal mi ze mam myomy velke asi 5 cm a okamzite ma poslal do nemocnice kde mi povedali ze to je take vazne ze by ma mali okamzite operovat ale ze nemoze lebo som tehotna.ze mam ist do nemocnice s porodnicou. asi sa zrutim. naznacovali mi ze mam prerusit tehotenstvo.

RNG

Gramov, nie miligramov, tj 8000 az 12000 miligramov. Inac je viacero doplnkov na trhu, kde obsah kapsule je ekvivalent 2000 az 3000 mg pancreatinu, takze sa nejedna o privela kapsul.

suzum

RNG
13.12.12 19:36
??.??.48.109

V prvom rade treba liecit, nie rezat.

Vsetky nefunkcne utvary v tele sa daju odstranit enzymami, ci uz doplnkom silnych enzymov(8-12 gramov panceratinu)
a 8-12 gramov nie mg?

suzum

mam ho objednany,este mi neprisiel a na nete nie je vidiet gramaz...
potom ked mi pride teda mam vydelit gramaz poctom tablet a vypocitat kolko sa zmesti do 8 gr,tak?