alergia,co vam pomaha mam na mysli polinoyu

tak tak

poradim ti kupit si v lekarni nejake ocne kvapky pre alergikov.Ja mam ocne kvapky "sensilux" a pomoahaju.Chodim aj do jaskyne,no stou som to zacala uz skor takze do teraz to vyzera dobre.Uvidime ako to bude po vykende stravenom v prirode :)

vcielka

dakujem za odpovede,do oci neberiem nic,do nosa mara olynth-ten vsak opatrne,aby som si neposkodila sliznicu,najhorsí je jun,vtedy ma to drazdi najviac az v nosohltane stale odrham mam si vziat aj nieco od kasla,nos mam plný,vsetci co ma stretnu sa pytaju ci som prechladnuta.Tento víkend som sa skusilam naparovat nad solou a olejmi lev a eukalypt.trochu mi to polepsilo hlavne nos sa mi uvolnil ale nie nadlho.Mozno keby som vydrzal dlhsie ktovie co by to urobilo

igris

vcielka nepises ci beries aj kvapky do oci a nosa a ako dlho beries ten aerius, kym uplne zaberie niaky cas to trva. Ak mas silnu alergiu tak sa svrbeniu nevyhnes, treba si castejsie umyvat vlasy, oplachnut tvar ked prides z vonku atd.....neviem co z toho ovladas :)

urcite

skus navstevovat solnu jaskynu,ale pravidelne.1 tyzden aj kazdy den a 2 mozes zacat 3x do tyzdna.Pomoze ti to.Hovorim z vlastnej skusenosti.No nezanedbavaj aj kupele napr.v soli z mrtveho mora, a aj tie lieky co ti alergolog predpisal.Vela zdaru a malo svrbenia