Vyrazky v ochlpeni nad penisom

Príspevok v téme: Vyrazky v ochlpeni nad penisom
Dusan Zazriv

Dobry den!
Uvodom... som totalne zufaly a preto sa obraciam na vas. Dufam, ze mi niekto pomoze, poradi, navsetve lekara sa ale v konecnom dosledku asi nevyhnem.
Mam 27 rokov a predvcerom som si vsimol, ze sa mi v ochlpeni nad penisom vytvorili nejake vyrazky. Ochlpenie som si zostrihal a vyrazky sa ukazali od korena penisu az po brucho. Su cervene, niektore v strede svetlejsie (nemam ale pocit, ze by boli vytlacacie). Zatial su v podstate bezbolestive, ked sa ich dotknem, tak citim, ze ich tam mam. Je ich asi 15-20, su jednotlivo rozmiestnene, na jednom mieste vsak aj v zhluku.
Velmi sa bojim, ze je to nejaka pohlavna choroba. Sex som mal naposledy este v auguste, v podstate som skor zdrzanlivy. Rozisiel som sa ale na jar po rokoch s priatelkou a v lete som mal parkrat sex s jednou babou (vzdy som pouzil kondom). Teraz sa mi rysuje novy vztah, ona by uz aj chcela sex, no ja okrem toho, ze sa do tychto veci nehrniem, tak sa teraz bojim, ze ju niecim nakazim. Co to podla vas moze byt? Prosim, poradte! Dakujem

Gima

Ja si dávam na svrbivé miesta Aqua Moisturising cream od Cien vraj je to na dekolt, no ja si to dávam na tvár.
Skus si to dať na penis, možno pomože. Pozitivny efekt nezaručujem.

jonatam

Dobrý urobili sa mi vyrážky nad penisom pri ochorení oholil som sa a svrbelo to tak som sa poskrabal a vysla vodička a teraz stale keď zoskrabem tak vinde vodicka

radiik

Dobry den mam jednu vyrazku v ochlpeny nad penisom vyzera ako ked som bol mladsi ako vyrazka na cele v strede taka biela a okolo je to červene zatial mam iba 1 dakujem za odpoved

tomas-x-x-x

pomoze mi niekto vyhodili sa mi taketo vyrazky imgshack.cz

čo to može byť ?

postupne miznu ale robia sa nove, tie čo zmizli je červena pokozka

Dusan Zazriv

Uz som mal pocit, ze to zmizlo, no dnes som si nasiel novu vyrazku... :( Inak, flaky po vypalenych starych vyrazkach mi ani po 3 mesiacoch nezmizli. Je to normalne, zmizne to este? Nevyzera to dobre...

AdamKrt

Tak sa Ti to zacalo pekne hojit. Ved uvidis, ci mas nejake priznaky novsich. Pozoruj a uvidis. U mna sa to dalej uz nesirilo, ked som to zacal liecit.

Dusan Zazriv

Este by ma zaujimalo, ze za ako dlho sa zacnu asi tvorit nove vyrazky. Vsetky ich mam cervene alebo tmavsie a uz su uplne ploche, cize to svinstvo z nich pravdepodobne vytieklo. Nemyslim ale ze je to tym Betadinom, ved to by aj same od seba bez zasahu vytieklo, nie? Dermatolog mi povedal, ze mam prist o cca 3 tyzdne na dalsie vypalenie dusikom. Mne sa to ale nezda. Ved takto sa toho nikdy nezbavim  Neviete mi poradit dobreho kozneho v Banskej Bystrici?

AdamKrt

Tento recept ma inspiroval....
www.mimibazar.cz

Da sa urobit aj caj, dat do chladnicky a potierat si to tamponom. Tiez som to tak robil medzi predpisanym potieranim Kastelankou.

AdamKrt

Ak nemozes dostat kupit Kastelanku /ja som to mal na predpis/, tak sa opytaj svojho dermatologa, co on na to, ci je to vhodne dezinfikovat, aby sa to neroznasalo a hlavne cim...ak je ta Kastelanka nedostupna. Alebo hladaj inu lekaren, kde ju predaju. Na nete som nasiel lekarne, kde to maju, tak nevidim, dovod, zeby to bolo nieco zvlastne...

Pripadne skus este nejake online dermatologicke poradne. Trebars tu pisu dost o moluskach

diskuse.doktorka.cz

AdamKrt

Vsak je to dezinfekcia. To sa pouziva pred, alebo po zakroku, ale nie na DENNE DEZINFIKOVANIE. Rob, ako myslis, ale niekedy je menej viac.

Mne sa aj z tej Lesany+Cajovnik, zacala supat koza z ruky, co som to par krat pouzil a ruku som si umyl.

Ked tam davas tak silny pripravok jodovy, ktory je urceny na priamu dezinfekciu - jednak to neni na denne pouzitie, narusa to pokozku a pri dlhododbom uzivani mozes do tela dostat viac jodu, ako je zdrave. Teda, telo ho normalne potrebuje a je ho dobre si doplnat, ale su iste hranice, ked vsetko skodi.

Uvedom si, ze moluska je tvrdsia ako okolita pokozka a ked budes niecim narusat pokozku, tak kludne po okrajoch molusky bude ubudat pokozka rychlejsie, ako na nej a moze sa stat, ze jej obsah vytecie.

Preco to nekonzultujes s dermatologom, nech Ti kastelanku predpise ? Mozes povedat, ze znamemu dermatologicka predpisala Kastelanku, alebo nech Ti da nieco ine.

Nepozoruj to tak furt, lebo z toho zblbnes. Treba tomu nechat cas, aby sa to vyhojilo. Urcite to nema zazracny efekt, ze si to potries a do tyzdna je to fuc. Ten postup trva minimalne 5-6 tyzdnov. Jedine u toho prepichovania + dezinfekcia - som pocul, ze to ide rychlejsie, do cca tyzdna, ale riskujes roznesenie, ak to urobis zle.

Ale rob, ako myslis.