Vysadenie psychiatrickych liekov - svojvolne

[zruseny22]

Outu, ja k tej psychiatricke uz nepojdem. Aj tak na mna kasle a vybavi ma "od dveri". Najviac ma trapi, ze nie som schopna ucit sa pri depresiach na skusky, za chvilu statnice.. Dnes len lezim.. stale myslim na smrt, kazdy jeden den. Takto pred rokom som pojedla lieky, skoncila som na psych.na JIS-ke.. aj by som to urobila znova, ale.. teraz by som sa chcela vyhladovat..lenze.. asi na to nemam..som neschopna..vo vsetkom..akoby som sa tym chcela pomstit, viem, ze ublizim len sebe.. ale ved aj o to mi ide.

[zruseny22]

Outu, hospitalizovana som bola opakovane.. sice nie uplne na depresie, ale ved to je jedno.. ale depresie k tomu tiez patria..

Danka, tak mam radsej postupne? Najskor musim teda Kventiax, z toho mam najmenej. Lieky mi skutocne nepomahaju. Snad len tabletka na spanie. Inak uzivam Alvetu, Kventiax, Neurol a Zopiclon na spanie.

Mimulus, som zo Zahoria, preco?

Ddana

Cry, rozhodne nevysadzuj z každého naraz, nie za týždeň o polovicu dávky zo všetkých liekov. Najprv zníž jedny a potom druhé. Ak máš SSRI antidepresíva, tak s tými veľmi pomaly.

outu

snaž sa zmeniť seba. kúsok po kúsku. začni sa mať rada. nečakaj, že ti niekto na počkanie spraví zázrak. zmeň teda lekárku, zmeň lieky, bež na hospitalizáciu...

Mimulus

cry čo to čítam??? ,,Nechcem už ani žiť,,? Je tu veľa takých čo nechcú ale jednoducho sú tu. Nemôžem Ti napísať aby si to nevzdávala pretože ak má niekto depresiu takéto rečičky mu skôr uškodia ale ak Ti to pomôže aj ja si túto vetu často v duchu hovorím :D A som tu :)