23 a stále panna - ako to vnímajú muži

doubledog

podstatne je skor to, aky vztah k sexu mas.
keby si sa spravala ako normalna zena, tak to podla mna nikomu vadit nebude.

ak si nejaka pruderna, alebo mas take tie typicke krestanske nazory o sexe az po svadbe, tak to je uz o dost horsie.

sususu

mala by si byt na to pysna tak ako aj muz s ktorym si zacnes bude na to pysny...ak bude normalny...ak nie, tak mu to bude vadit tak na takeho kasli.... len neviem, ci TY budes spokojna mat iba jedneho (ak to bude ten pravy) v zivote...vacsinou take zeny to potom lutuju...jasne ze mat vela muzov nie je spravne, ale tak 3-5 vztahov je asi ok ..:-) ale mala by si byt pysna ze si rozumna :-)

prowler16

alllen + Taanniiaa ja mam 28 rokov, a tiez som este panic, nie ze by som nim chcel byt, ale osud to tak zariadil, ze kazda baba, s ktorou sa zblizim viac, z toho vycuva, stale som len kamarat nic via... ako to dievcata vnimate vy ? preco je niekto v 10 pripadoch z 10 kamarat a na druhej strane mam niekto v posteli kazdu babu na ktoru pozrie a nie je kamarat :D ??? touto otazkou sa zaoberuam uz od nepamati :D

Taanniiaa

Ja mám 24 rokov, čiže o rok viac ako ty, za necelý týždeň 25.Mala som chlapov, ktorým to vadilo, dokonca sa jeden so mnou kvôli tomu rozišiel.Ja mám ale problém v tom, že aj keby som sex chcela, nedokáže sa do mňa dostať nikto, už niekoľko rokov.Neviem kde je problém. Priznám sa, že som už zúfalá.Vzrušiť sa viem, zvlhnúť tiež, takýto nejaký problém nemám, ale proste to tam nejde. Má niekto podobnú skúsenosť? Ďakujem aj ja za rady!

james bond

svoje spravila aj doba, vacsinou tie starsie baby 25 a viac hovoria ze oni su este starsia generacia a v 15 sa tak maximalne bozkavali a mne je to sympatickejsie, ale je to kazdeho vec

blecha

mám 25, o panenstvo som prišla v 15tich s chalanom, o ktorého som už nikdy po tom, nemala záujem. Shnusil sa mi. Ale bola som s ním len raz. O pár mesiacov som sa spoznala s chalanom, ktorého som veľmi ľúbila, ale už som mu nevedela dať to, čo som už raz stratila.

Teraz mám priateľa, s ktorým som sa dala do kopy, keď som mala 17 a nikdy neriešil to, či už som mala alebo nemala niekoho. Aj on už mal pred tým ženy a aj ja chlapov. Nerozprávame však o počte väčšom aj je prstov na jednej ruke.

Teda, myslím, treba ten prvý sex mať s niekým, kto za to ozaj stojí - nie po fyzickej stránke, a potom, keď už je po tom, netreba rozťahovať nohy všade možne. :)

mimula

dnešné holky si myslia že tým že s tým začnú skoro, že sa stanú populárnejšími, žiadanejšími, atd atd. Vôbec netušia že výnimočnou sa stanú práve tým že majú zásady a určite sa lacno len tak nedajú....podla mna to že s tým začneš neskor, alebo proste počkáš si na normálneho človeka, s kt. budeš vedieť že je trošku vážnejšie, tak to si myslím súvisi s INTELIGENCIOU....inteligentný človek sa lacno nedáva, a má hrdosť, čiže podľa mňa to je len a len skvelé. A pre svoju lásku, ak je správna, je to niečo užasné.
A taky som mala 22, tak isto s mojim priatelom sme boli in first round :)), skveléé nie? a stale sa milujeme ...aj po troch rokoch

kocka12

podľa mňa je to milé a prvýkrát tam musí byť niečo viac a oplatí sa čakať :D takže nesmúť a hlavu hore!!!!