Boli ma hlava...

Richard4727

Dobrý deň, mám 25r a už 3dni ma trápi nezvyčajná bolesť hlavy začalo to v práci mal som nočnú a z ničoho nič som začal mamt bolesti ktore mam doteraz vzal som si novalgin ale ten vôbec nepomohol mam bolesti v zadnej časti hlavy v oblasti meningu nieje to bolesť ktorá pretrváva boli ma tam len keď otvorím ústa, keď rozprávam alebo jem tak ak to niekto zažil poprosil by som o radu co stým ci to prejde ale mal by som navštíviť nejakého Dr.

Richard4727

Dobrý deň, mám 25r a už 3dni ma trápi nezvyčajná bolesť hlavy začalo to v práci mal som nočnú a z ničoho nič som začal mamt bolesti ktore mam doteraz vzal som si novalgin ale ten vôbec nepomohol mam bolesti v zadnej časti hlavy v oblasti meningu nieje to bolesť ktorá pretrváva boli ma tam len keď otvorím ústa, keď rozprávam alebo jem tak ak to niekto zažil poprosil by som o radu co stým ci to prejde ale mal by som navštíviť nejakého Dr.

Zuzka2005

Dobrý deň, tiež mám taký problém, že ma každý deň neustále bolí hlava.

V oblastia čela a spánkov. Možno je to nedostatkom spánku, pretože som skôr nočná sova. Chodím spať zvyčajne o 23:00 a budím sa o 6:30. Tabletky nezvyknem brávať, pretože je to zbytočné, pretože bolesť neustúpi. Mám mimochodom 13 rokov.

Rodičov nechcem zaťažovať, môj otec je síce záchranár ale jemu niečo povedať, už zveličuje, že to mám od niekoho alebo som mala niečo na nohe a hneď, že už tam mám pleseň.

Costym

Čo moze znamenat narazova pulzujuca bolest hlavy ???? Trapi ma uz asi tyzden, z ničoho nič ma to prepadne, pulzuje mi bolest v čele, po bokoch hlavy, raz silnejšie, potom slabšie, akoby to niekto riadil...ked napr.prudko vstanem, alebo sa zohnem, tak sa to zhorši, zrazu to prejde a pohoda, ja tu bolest prirovnavam k tomu, akoby mi v hlave bilo srdce,ale bolestivo....
Moze ist o stres ktoreho mam teraz požehnane ??? Alebo je to zapal??? Dost ma to prekvspuje,nikdy som nic take nemala..mam 24 rokov

MasterFilier

Ahojte aj ja mam taky problem a mám tiež nízky vek a boli ma hlava už dve dni ale na prvý deň ma bolela no normálne ale teraz ma boli tiež ale už nie tak ako včera

Lilianka2005

Ahojte mna boli hlava v jednom kuse ,uplne každy jeden den .Neviete čo mam robiť už sme boli aj u lekara a nič že vraj je všetko v poriadku ale mna boli vži hlava a neviem čo mam robit a mam len 11 rokov PORADTE MI PROSIIIM.

fotograficki

Ahojte. :) Už asi cca 4-5 dní ma bolí hlava. Ani tabletky mi nepomáhajú. Mám 13 rokov. Bolí ba vtedy, keď pozerám rovno a v okamihu sa pozriem do nejakej strany, ale hlavou nehýbem. Je to strašná bolesť. Prosím pomôžte a napíšte na môj e-mail - matusiaksemato@gmail.com . ĎAKUJEM . :)

Petrik0099

Mna obcas pobolievala hlava po veceroch. 2 mesiaca ma neurolog vlačil po nejakich vysetreniach všetky ukazovali že mi nič neni a až na koniec som šla na magneticku rezonanciu a zistili mi nador na mozgu takže bolest hlavy neni sranda .mimochodom mam len 14 rokov