Boli ma hlava...

saši

ahojte mam 12 rokov a velmi ma boli hlava minimale mesiac a pol mam strašne bolesti , ani niekedy mi ani tabletky nepomohli aj niekedy v noci som mala bolesti , povedala som to mame a objednala ma na masaž a pomohla mi velmi skuste ta aj vy viem ako to je ked vas boli hlava ja som pomali mesiac nebola v svojej koži potom som išla ku doktorke nech ma niekde pošle na nejake vyšetrenie a poslala ma na krčne,nosne a na neurologiu skuste to možno že vam to pomože

Brani

Prosǐm vas pomozte mi asi 4dni ma vkuse boli hlava v zadnej casti a pri spankoch mam strach prosim vas piste mi na mail melmaclp@gmail.com

jurkus

Tiež ma bolieva hlava,ale mám len 14 rokov.
Skúšam sa utešovať tým,že je to buď kvôli tomu že málo pijem,tlaku a podobne. ykeď ma bolí bolí ma intenzívne asi 5 hod a potom kľud ... Niekedy necítim bolesť aj 2 týždne.
Riadne sa toho ale bojím,tak pls pomôžte :)

Jessi_1111

Skús Paralen alebo Ibalgin. Môžeš si dať aj studený obklad na čelo a ľahnúť si, oddychovať, poprípade zaspať. Ak neprejde, tak treba ísť zase k lekárovi, ak zase nepomôže (nedá iné lieky alebo neodporučí na nejaké vyšetrenie) tak potom na pohotovosť alebo do nemocnice, tam by ti podľa mňa mali urobiť všetky potrebné vyšetrenia. (Magnetická rezonancia, krv, moč, krvný tlak...)
Aj keď sa niekomu bolesť hlavy môže zdať ako banalita, vôbec to tak nie je, dokáže zaskočiť, vie byť viac ako nepríjemná a vie strpčiť človeku život. Skoré uzdravenie. (o:

Stuly

často ma bolí hlava neviem od čoho zoberiem tabletku kus upokojí bolesť a potom zase začne už pomaly 1mesiac vkuse

1612

pomozte mi neviem co mamm robit uz ma boli hlava od rana co mamam robit pijem kazdu chvilku takze pitnim rezimom to nebude nic tak

pomoc

Dnes ma boli hlava.A veľa som pila a bola som dlho vonku. To bude asi
tým že moji kamoši kryčali. Mám studený obklad.Tak prosím pomoc!!!!!!!!