Chlorella ano alebo nie

Príspevok v téme: Chlorella ano alebo nie
nový človek

Dobrý deň, chcela by som spýtať na chlorellu síce som tu pár diskusii už našla ale aj tak by som rada vedela čo si myslite o chlorelle. Ja sa snažím vybudovať si správne stravovacie návyky pre zlepšenie celkového zdravia a imunitného systému pretože ma prestalo baviť riešiť veci cez lekárov nakoľko viem že za svoje zdravie som zdopovedná ja sama. Čítala som že chlorella je vynikajuca na detox atd. Ok ale kde mám zohnať tu správnu? Ako zisitím jej kvalitu a či je cena primeraná? ma niekto skúsenosti? ak by ste mi mohli poradiť ohľadom toho kde ju kúpiť či máte nejaké skúsnosti s určitou značkou a tak dalej budem vdačná ale naozaj vás poprosím seriozne nie len reklama...

jb1

RNG hovorim ze je to CZ firma a aj sa to vyraba v USA ... vela z ich vyrobkov bolo oznacene EU logom bio-produktom ... ich Denoxinal som skusal a je velmi dobry,ziadne neziaduce ucinky ako traviace problemy nemali ... a malo to aj par mojich kamaratov ...

RNG

GMP je dnes uz par rokov zakonne nariadena pre vsetky vyrobne v USA nasim federalnym FDA, pre kazdy produkt. Takze to prestava byt dovod na chvalu a reklamu, to je len bezna zaruka kvality kazdeho doplnkoveho vyrobku z USA.
A vobec nezarucuje cistotu chlorelly, len jej nezavadnost. Najcistejsie zo zelenych je spirulina pestovana na Hawaii v supercistej hlbokomorskej vode. Povrchove a studnicne vody na pevnine nie su nikdy tak ciste co sa tyka zamorenia, ako je morska voda a naviac v povrchovych a spodnych=studnicnych vodach chybaju mnohe stopove materialy, ktore sa v morskej vode nachadzaju.
Naviac chlorella musi byt priemyselne spracovana, lebo inac je nestravitelna, spirulina nie.

Agnes999

Mne chlorella aj jacmen pomohli. A ked jem vela masa, je mi z toho zle, ziada sa mi jest a pit tieto potraviny, aby som sa citila lepsie

nový človek

jb1 a načo si užíval? na detox celkovo? ako si sa cítil potom a teraz aký je to rozdiel...
snehuliak no to sa práve snžím zistiť že či budem vidieť nejaké vysledky ale najradšej by som naozaj začala s čisto prírodným produktom...

snehuliak

novyclovek
ako pisem nižšie užívam ju 2 týždne každý den 3 tablety,ale ako budem vediet či mi pomáha?ako sa to prejavi?

jb1

Garancia GMP - najkvalitnejsie a najlepsie suroviny a kontrola vyrobnych procesov, kontrola kvality ... vyraba sa to v Cesku a asi je to jedna z najlepsich znaciek v EU a najlepsia v Strednej a Vychodnej Europe ...uzival som ju 3 mesiace a aj niekolko mojich kamaratov a naozaj to pomohlo ...

nový človek

ahojte dakujem za vaše reakcie. Snehuliak a ako dlho ju už užívaš? ono tu zmenu asi spoznáš až po dlhšom užívaní aspon som sa tak dočítala.
Green ways som čítala ich stránku ale predaj som tam nenašla kde ju kupuješ hviezdicka?
Jb1 ako môžem mať od walmarku garanciu kvality čisto prírodného produktu?

jb1

Ahoj je to s nou naozaj ako pises . Pomoze ti s detoxikaciou ... Kup si Denoxinal od Walmarku... je naozaj dobry a mas aj garanciu kvality ze je to naozaj cista chlorella a ine tiez dobre latky na detoxikaciu a imunitu ... Denoxinal beries 1 tbl. denne ... mesacne balenie vyjde cca 7 eur

Dadula56

Mna z chlorelly prehnalo, neviem preco, davkovanie som nepresvihla, tak som nedojedenu krabicku dala mame a ta tvrdi, ze jej pomaha. Kupovala som v lekarni, vysla ma okolo 15 eur. Ceny byvaju velmi podobne pri vsetkych znackach.