Chlorella ano alebo nie

Príspevok v téme: Chlorella ano alebo nie
nový človek

Dobrý deň, chcela by som spýtať na chlorellu síce som tu pár diskusii už našla ale aj tak by som rada vedela čo si myslite o chlorelle. Ja sa snažím vybudovať si správne stravovacie návyky pre zlepšenie celkového zdravia a imunitného systému pretože ma prestalo baviť riešiť veci cez lekárov nakoľko viem že za svoje zdravie som zdopovedná ja sama. Čítala som že chlorella je vynikajuca na detox atd. Ok ale kde mám zohnať tu správnu? Ako zisitím jej kvalitu a či je cena primeraná? ma niekto skúsenosti? ak by ste mi mohli poradiť ohľadom toho kde ju kúpiť či máte nejaké skúsnosti s určitou značkou a tak dalej budem vdačná ale naozaj vás poprosím seriozne nie len reklama...

scenna

Kvalitná Chlorella - iherb.co tak ja uzivam Chlorellu uz asi 2 roky a mozem ju kazdemu len odporucit. Moja plet sa vylepsila, vlasy mi rstu rychlejsie a su pevnejsie, nechty sa mi nelamu a trvenie mam tiez lepsie. Takze ja mozem len vrelo odporucat dalej.

rose4

nie kazdemu chlorella sadne, ja som najprv myslela ze to nie je nic pre mna ked som ju zacala uzivat bo som sa citila hrozne ale po mesiaci uzivania sa to uplne otocilo a bolo to uz len lepsie a lepsie, aj s travenim aj s celkovym pocitom, uzivala som tree3chlorellu ako som ju douzivala odporucam kazdemu

lucifer75

Ja som s chlorellou veľmi spokojná, minimálne sa lepšie cítim, trávenie sa mi upravilo, nafukovanie prestalo, chlorella oficiálne odstraňuje z tela ťažké kovy a škodliviny a zatiaľ nemám s ňou žiadne problémy. Ja beriem chorellu aj s kurkumou a zeleným čajom Tree3Chlorella, obsahuje viac antioxidantov ako len čistá chlorella :)

nenita

Ja osobne chlorellu az tak neodporucam... brala som ju cez dva mesiace, netvrdim, na wc som chodila viac krat za den, ale okrem toho som mala strasne velku chut do jedla, takze som pribrala a aby toho nebolo malo, u lekarky mi zistili nadbytok zeleza :/ co pritom doteraz som mala vzdy som veeelmi malo zeleza... tak sa ma spytala, co take som zacala robit, brat alebo tak, ze ci neviem, ako to ze zrazu sa tak zvysilo,....povedala som, ze beriem chlorellu a ona hned, ze uz vie pricinu..a ze ju mam vysadit.. tak uz som ju vysadila radsej ...

Laura 2

Ahoj,
ja beriem Chlorellu Yaeyama z Japonska. Mala by byt nacistejsia - teda s najnissim obsahom tazkych kovov (co sa neda povedat o tej pestovanej v cine, ktoru predava vacsina firiem) a s najvyssim obsahom vyzivnych latok. Funguje vynikajuco, mam viac energie, lepsie mi travi a urcite to posilnuje aj imunitu, kedze som uz pol roka nebola chora.. Kazdy musi vyskusat ako bude chlorella fungovat konkretne u neho, kedze kazdy kazdy ma ine telesne predispozicie. Samozrejme treba ju uzivat s rozumom a pit dostatok tekutin. Pozrite si superfood-eshop maju tam vela clankov aj vedeckych studii.

nový človek

a pokazila by som tým niečo keby som si namiesto jednej tablety skúšala dať dve naraz? nebolo by to tak účinnejšie? inak spozorovala som trochu čistiači účinok idem viackrát denne na toaletu...ale zmenila som aj stravovanie jem viac vlákniny ovsenné vločky zeleniny mix kapusty probioticke jogurty a tak isto beriem probiotika súčasne s denoxinalom takže neviem čo je na príčine :)

snehuliak

beriem chlorelu cca treti týžden denne 3 tablety,može to mat nejaký suvis s tým,že nemám menzes?/tehotná nie som na 100%/ doteraz som to mala ako hodinky a teraz nič

ixple

ti co ste uzivali chlorelu nechudli ste pri tom? lebo ja som niekde citala ze ludia ktori uzivali chlorelu aj niekolko kil schudli co si ja nemozem dovolit pretoze uz teraz mam dost nizku vahu, no detox by som potrebovala