Prečo všetci fajčia a pijú?

Príspevok v téme: Prečo všetci fajčia a pijú?
shy

Tak toto by ma zaujímalo, čo majú všetci s tým alkoholom a cigaretami? V poslednej dobe mi to už dosť lezie na nervy, že všade kam prídem, všetci do jedného sa len ožierajú a fajčia a tým pádom ako zaritá abstinentka a nefajčiarka nikam nezapadám. Vie mi niekto vysvetliť, čo je na tom alkohole a cigaretách také úžasné?

Mimulus

slnecnica súhlasím aj keď nie vždy to tak je a ľudia sú naozaj odsúdení a izolovaní zo spoločnosti len kvôli tomu, že tomuto ,,športu,, neholdujú.

hviezdicka55

Suhlasim s Natalia123. Ja tiez ani nevyhladavam takych ludi, vobec v tom nevidim zmysel :D taki ludia co hlavne chlastaju tak ani nic ine nezaziju akurat opicu :D je to premrhany zivot...

slnecnica

Mám pocit, že niektorí ľudia, ktorí sa samooznačia za divných, sa cítia akosi nadradeno nad ostatným zvyškom ľudstva.
Mám veľa známych, fajčiarov, nefajčiarov, abstinentov, pijúcich príležitostne, ale aj furt. Nerobím medzi nimi rozdiel a nikdy robiť nebudem. Ich život, ich pľúca, ich pečienka:-)

natalia123

shy, v mojom okoli je praveze vela ludi co nepiju a nefajcia....ako sa vravi vrana k vrane sada...ak fakt okolo teba vsetci piju, je to skor tak, ze podvedome taku spolocnost vyhladavas, aby si sa citila byt divna...inak by si sa s takymi ludmi nestretavala a po takych podikoch nechodila ;)

oukydouky

shy je no je to jasne- musis zacat chlastat a hulit lebo si divnal. ked nic ine ale dufam ze aspon pozeras superstar

shy

Ale to sa ani nedá povedať, že lepšia alebo horšia spoločnosť, veď tí čo pijú a fajčia môžu byť inak v pohode ale tak treba poznať aj takých aj takých ludí

kasandra

Lebo sú to kreténi, tí čo sa opíjajú a fajčia. Tiež nerozumiem, aký má zmysel vdychovať dym z cigarety do pľúc? Ja som nikdy nevyfajčila ani jednu cigaretu, proste som to nemala za potrebu. Nevidela som v tom žiaden zmysel.
A alkohol? Ten len príležitostne, na oslavách, ale opíjať sa to nie.

shy

Ale stojí to za tie udivené pohlady, keď niekde som a všetci naokolo pijú a len ja si dám kofolu :D to potom čumia :P