Môj partner chorobne žiarli

Príspevok v téme: Môj partner chorobne žiarli
ja.a.ja

Prosím poradte. Mám priateľa, neskutočne ho milujem, ale to čo robí poslednú dobu je vážne na nevydržanie. Obviňuje ma z niečoho, čo sa ešte ani nestalo..respektíve sa stane v budúcnosti. Stále mi hovorí, že ja si nájdem iného. Ale najskôr k podstate. Pracujem v mužskom kolektíve, čo mu asi situáciu v dôvere ku mne zhoršuje, aspoň si myslím. Ide o špecifické zamestnanie, kde je potrebná určitá lojálnosť, mlčanlivosť. Určite už prichádzate na koreň veci. No,a aj v tom je problém. Ja sa mu nemôžem spovedať, kde idem, s kým idem, kedy prídem. Môžem len načrtnúť kedy asi dôjdem..a ona má vlastne neskor na to obviňuje, že kávičkujem s mužmi...hm, a nechce pochopiť, že ta káva nie je o zoznamovaní sa a tak ďalej. Poslednú dobu má tendenciu zisťovať cez mojich rodinných príslušníkov, či som doma alebo či naozaj spím..:-)očakáva, že vždy s ním budem v spojení cez net a tak pod. Neviem, či robím chybu ja..a ozaj, skoro som zabudla, minule som sa raz stretla so svojím bývalým, niečo som od neho potrebovala. Prišla som k môjmu terajšiemu miláčikovi a povedala som mu o tom. Koniec, oheň na streche. J sa snažím byť k nemu maximalne úprimná. Mňa to všetko poriadne štve a strácam zdravý rozum, pritom ako ma obviňuje a nie a nie skončiť s tým ma privádza do neskutočnej zúrivosti. Prosím o vaše názory. Čo mám robiť, trápiť sa s ním ďalej, alebo to ukončiť. Ďakujem

ja.a.ja

Dadula, lenže ja mu môžem čokoľvek hovoriť, brániť sa, on ma svoju verziu, už vopred premyslenú a tejto aj verí.

Lulita, ja si nemôžem dovoliť prísť o robotu. A sú aj iné zamestnania, než v kancelárií. Je zlá doba, že by človek kvoli žiarlivcovi mal prísť o prácu.
Ja som povedala, zarob ty dobre a ja budem doma pekne v teplúčku...hm???

Dadula56

Alebo si prizna, ze ma problem a pojde sa liecit (psycholog) alebo sa s nim rozid. To, ze ma problem si vsak malokto prizna...