Cisarsky rez

Amhalka

Ja som porodila svoje druhe babo cisarskym rezom, rovnako ako moje prve. Pri tomto porode sme sa ale s panom primarom v ruzinovskej nemocnici dohodli ze pre lahsie a menej bolestive hojenie rany skusime xantis mini pumpičku a v skutočnosti to hojenie bolo neporovnatelne lepšie než pri prvom bez nej. Vklude som sa sama sprchovala aj prechadzala na wc a malu som mala druhu noc pri sebe

Lacikea77

baby neulavila nahodou niektorej po cisarskom ta nemkami ospevovana pumpicka po sekcii ? mega by ma to zaujimalooo

Erika3002

A ja som si cítala aj ten posudok od lekárov tak ze to nie je len marketingový tah ale podla mna by sa to malo vyuzivat aj ako zdravotna pomocka :)

Erika3002

Rada som ti pomohla paplon s dierou s este malokto pozna ale je to super vychytavka :) moj drahy mi ho teraz ukradol lebo mu operovali koleno a musi tam mat ladove obklady tak mu teraz super bodol

katka012

Stihla som ho objednat ltt :) ale ten paplon s dierou mi velmi pomohol mala som ho aj v porodnici a lepsie sa mi spalo ked ze som bola po cisarskom dost ubolena a trvalo mi dlhsie kým som sa zotavila ale uz je dobre ale spavam s nim doteraz som si nan tak zvykla ze obycajny paplon uz nechcem :)

Erika3002

ak si si to dobre pozrela a poprezerala tak si obliecky urcite nasla ;) ak nie tak su tam treba pohladat su aj farebne aj jedno farebne aj biele vselijake :)