Môj problém - prosím o odpoveď...

Príspevok v téme: Môj problém - prosím o odpoveď...
vin diesel

No začalo to v škole. Šiel som po chodbe so svojimi spolužiakmi, keď som v tom zazral peknú kočku. Bola veľmi, veľmi a ešte raz veľmi pekná. Zo začiatku som si myslel, že to je babenka, zadaná(keďže bola taká čajočka). Na obede my zakývala, a tak som mal z toho dobrý dojem v tom, že mal som ju chuť zbaliť. Počkal som pár dni keď už sa chýlil školský rok ku koncu.
Zistil som si o nej, že má 18. (Ja mám momentálne 17)...
Nakoniec som dostal od nej číslo, kde sme si sms-ovali. V tom sme sa začali poznávať. Ona bola na konci bývalého vzťahu a (snáď), pred novým. Rozprávali sme sa a aj stretli pozval som ju do "hospody", kde sme preberali všeličo možné. Neskôr sme sa rozlúčili a odlúčili. Hneď ráno som jej začal písať, a problém bol v tom, že som si aj trochu protirečil oproti minulovčerajším rozhovorom. Neskôr to šlo tak, že my už nechcela veriť. Prišiel obed a s ním aj ona. Stretli sme sa u mňa, kde sme si nevedeli pár vecí vyjasniť.
Potom sme sa trocha pochytili do seba. Neskôr sa má spýtala, že koľko mám rokov. "16" povedal som tak. Po niekoľkých sekúnd nazerania povedala, že sa zmýlila. A že si so mnou nechcela písať. A že som vraj nato veľmi mladý,(sex), atď....
A prvý krát keď ma vydela tak si myslela, že mám 19. (teda, viacerí tvrdia, že vyzerám na 19)A jej pohľad bol taký ako keby šiel jej PRAVÝ(Mám nádherná vyposilovanú postavu, mám nádherné čierne vlasy-povedala)... A ako náhle zistila, že my je 16 a nie 19, tak som proste dostal "košom"...
Tak neviem, potreboval by som poradiť lebo som sa zabuchol, a asi aj ona do mňa, len si to nechce pripustiť alebo aj to, že by sa jej kamoški smiali z toho, že chodí s mladším.
A rada, ktora by my pomohla, by my aj uľavila na srdci.
Som skôr typ, ktorý nevie toho moc o babách. Skôr som typ, ktorý sa fláka po meste s kamošmi, všelijaké športy. A hlavne je to, že chodím do posilovne 3 roky(v kuse) skoro každý deň(asi 4/ dni v týždni)... čítal som tu aj inakšie príspevky, ale to bolo v podstate niečo iné a pomoc, ktorá by my to mne a mojej vymakanej-sprostej gebuli vysvetlila.
A vyzerá to, že asi do posilovne môžem chodi viac ako 3 roky, aj desať rokov, babenky na mňa budú letieť, ale keď zistia môj pravý vek tak utekajú. Proste potrebujem poradiť...

katy313

sorry...ale...otvor oci...najdi si inu..taku co ta prime ako jedineho chlapca na zemi..ked vravis ze na to ma...a ak sprvila to co spravila...ona vie preco...a tvoj vek je len vihovorka...zbitocne sa trapis...baby aj tak nepochopis..niekedy sa ani mi same nechapeme NETRAP SA ZBITOCNE

katy313

ste fakt smiesny...no hadaj ty vin diesel...preco asi z tebou nic nechce mat?...pre pana krala sa spametaj ved ma19 a ty si este decko mozno pekne ale predsa len decko...

vin diesel

Je tu asi viac Vinov Dieslov. :D (co je vlastne skoda)...
Pockaj hod my link(odkaz na temu): nech si precitam, o tej bitke ci ocom to je. Zeby som vedel oco ide lebo ani neviem...

Janulka

Vin diesel, nie si ty ten istý chalan čo si pýtal radu keď bitkou spolužiakovi spôsobil otras mozgu? Tam si písal, že ti bude 15 rokov a chodíš do 9 -ky! Ak áno, prezradilo ťa podobné meno aj spojitosť s 3 ročným posilňovaním. Tak koľko ti vlastne je?

vin diesel

ccc,
Neviem jej pohlad na mna ja taky, usmievavy(teda bol)... teraz sa my vyhyba. Asi preto ze chce zabudnut. Do nedavna bol taky sklamany pohlad, a teraz ziadny. Tak neviem. Asi ku mne nieco citi...(ctila)

ccc

vin diesel: keď ťa nejaké dievča bude mať rado tak ťa bude akceptovať takého aký si.je to otrepaná fráza,ale je to pravda

vin diesel

Nie, ako tu uz niekto pisal. Najdem si nejake dievca(nemusi byt krasne), a snad nejako zabudnem.

Problem je len jeden: Bojim sa, ze sa OPAT vo mne sklame. Mozno este nevie o mne vsetky veci. A keby sa ich dozvedela, mozno by na tieto veci inak pozerala ako sa pozera...