Posilnenie imunitneho systemu

Príspevok v téme: Posilnenie imunitneho systemu
sely4

ahojte,prosim vas poradte mi nejake dobre preparaty na posilnenie imunity,uz som vyskusala skoro vsetko-rakytnik 100% bio stavu som pila,jedla som susene goji-kustovnicu cinsku,jedla zinok aj vit.C a B strasne dlhodobo,teraz som si kupila ten jod-koncentrat...vselico,tabletkam sa vyhybam jak cert krizu,lebo ich jem uz aj tak dost-na epilepsiu,ale to s tym nesuvisi,mam pocit ze sa mi proste rozpada cely imunitny system-dlhodobo mi vypadavaju vlasy ale strasne a hrozne!doktory ma len odbiju ale ja to nemam uz len ako kozmeticky problem ale uz aj psychicky-kupelna je moja nocna mora!dlazka je jeden koberec z vlasov a plny syfon vo vani aj umyvadle-a vyberat to potom fakt neni moc dobre na moju psychiku,musi to robit moj manzel lebo ja sa uz na to nemozem ani pozerat,vsade kde sa len pohnem alebo suchnem zanecham vlasy,robia sa mi uz aj kuty a to uz od 25tky!proste mi je z toho uz zle akokeby ste boli v koncentraku-vsade same vlasy!ale to neni jediny problem-cele detstvo som bola velmi zdrave dieta vobec som nebyvala chora ale po puberte okolo tej 20tky to slo dole vodou-stale chytim nejaku chripku,anginu,nadchu ked je niekto chory,fakt neviem kde sa stala chyba,plet sa mi hrozne masti a to mam uz 30 rokov,mam hrozne akne na celom chrbte stale,potim sa uplne sialene akokeby sa mi zblaznili vsetky hormony v tele!tiez mi to na psychike moc nepridava a koli tomu mam velmi slabe sebavedomie lebo sa za to hanbim aj ked sa sprchujem kazdy den 2 krat a na hygienu som fanatik,doktory ma vobec neriesia,aj ked mne je uz z tohto zivota do placu,priberam a vobec!mi netravi,uz si pripadam ako robot ktory moze sice jest a pit ale nepotrebuje sa vyprazdnovat!a teraz v poslednej dobe mam casto problemy zenske a casto mam aj zapal mocovych ciest,velmi lahko a rychlo nachladnem hlavne od spodu aj ked sa dobre obliekam ja sa v zime uz bojim ist aj von!pomozte prosim poradte nejaky fakt zazrak na imunitu-ci mam uzivat aloe,chlorelu,jacmen,vlakninu,probiotika,alebo hlivu ustricovu alebo uplne nieco ine,co naozaj zaberie,neviem si vybrat a uzivat zas vsetko nechcem.dakujem

Lussiynka

@janulin013 som rada:-) Vyskúšaj ich, osobne si myslím, že ti pomôžu. Potom neskôr daj vedieť, dobre?:-)
@aluska87 a čo si ich neobjednáš cez internet, keď nemáš čas behnúť do lekárne. Veď už aj cez e-lekáreň sa dajú lieky kupovať. Hej v skoro každej ich majú.

Iza_bella9

laluska87:
to už dosť zlé, keď si čas ani na lekáreň nevieš nájsť..ale mám pre teba tip, ktorý ti možno pomôže..veď tie tabletky si objednať cez internet..v dnešnej dobe už veľa ľudí tak funguje a tieto výživové doplnky od Evalaru majú v e-lekárni pilulka a nikde nemusíš chodiť..prečo si zbytočne komplikovať život, keď si ho môžme takto uľahčovať?..hm?..aspoň ani tvoj drahý nebude musieť nikam chodiť:D:D..

laluska87

Lussiynka o peniaze vobec nejde. Problem je skor v tom, ze si akosi neviem najst cas aby som zasla do lekarne:-/ Musim draheho poslat. A v kazdej lekarni tieto vyzivove doplnky maju?

janulin013

Lussiynka: Už ti budem viacej veriť, sľubujem:-):-) Áno, našla som medzi nimi aj môj problém. Mám kožné problémy, neustále ma trápia ekzémy a tie mastičky, ktoré mi predpisujú kožný lekári mi vôbec nepomáhajú:-/ Tak vyskúšam tieto tabletky a budem dúfať, že sa to polepší!

Lussiynka

@janulin013 áno, veď som ti to písala, že sú účinné na viaceré problémy a nie len na dva - tri ako si si ty myslela:-) Musíš mi viacej veriť, nechcem ti predsa zle:-) A aj si si našla medzi nimi tvoj zdravotný problém?
@laluska87 názov by som ti ani nenapísala, lebo by to bolo zbytočné ako si už napísala!!! Tak a načo čakáš? Prečo neskúsiš tieto? Veď sú predsa lacné! Lacnejšie už žiadne iné nenájdeš!!

laluska87

Lussiynka asi sa ta nemusim pytat ani na nazvy tych tabletiek, kedze pises, ze to bolo nula bodov a ze ti vobec nepomohli, ze? Aspon ze si neskor prisla na tieto, po ktorych sa dobre citis. Ja som teraz zase chytila chripku:-/:-( Tiez by som asi mala zacat uzivat nieco na imunitu lebo to ide akosi dole vodou so mnou:-(:-(

diarra

janulin013

jasne ze to respektujem! poviem ti, ze ani ja by som sem nikdy nepisala konkretne svoje problemy, lebo je to verejna stranka a nepotrebujem, aby sa o mne potom sirili nejake zle reci a podobne. vsimam, ze uz si sa vsetko dozvedela co si chcela vediet, ze? ides si tie tabletky aj zakupit?

janulin013

Lussiynka: To ich je až toľko?:-O:-P Teraz sa už nečudujem, že sa to nikomu nechcelo vypisovať. Myslela som si, že sú účinné na nejaké dva - tri problémy a nie, že ich bude toľko! Som milo prekvapená!

Lussiynka

@janulin013 okey, idem ti to tu všetko vypísať. Na nasledujúce problémy je možné MUMIJO užívať:
- zlomeniny, vykĺbeniny, natiahnuté väzy
- kožné choroby - ekzém, popáleniny
- ochorenia periferných nervov, predovšetkým zápaly nervov
- ochorenia obehového ústrojenstva
- choroby tráviaceho ústrojenstva
- ochorenia horných dýchacích ciest
- urýchľuje regeneráciu poškodených tkanív a kostí
- má protizápalové účinky
- dopĺňa nedostatok vitamínov a minerálov v organizme
Keď človek má nejaké takéto problémy, tak môže si tie tabletky v kľude nasadiť.
@laluska87 skúšala som aj iné výživové doplnky a aj takú inú medicínu ale všetko bolo nula bodov a boli to zbytočne vyhodené peniaze!:-(:-/