chlapi, chalani aky je vas nazor?

Príspevok v téme: chlapi, chalani aky je vas nazor?
lianela

chcela by som vediet ako vnimate nas baby co sa tyka postavy? co si neviete predstavit na vasej priatelke? my zeny si seba strasne vsimame-kazda vyrazka, ci kazde kilecko naviac, vyrazky po holeni,celulitida,pripadne nieco ine....chcem vediet ci je to pre vas fakt tak dolezite,alebo si to len my myslime.... budem velmi rada ak mi odpoviete lebo trpim velkym komplexom dokonalosti...a preto chcem vediet ci mam na to naozaj dovod alebo mam choru hlavu a si to len predstavujem... v poslednej dobe ked nevyzeram tip top ani von nejdem...pripadne ked sa povyhadzujem som tyzden zavreta v izbe ani von nechodim... rodicia mi vravia ze som chora...kazdy nazor si cenim dakujem

lianela

vies mas uplnu pravdu chcem aby lubil ma taku aka som...ale vies keby som nechodila do solarka, nelicila sa, dobre sa neobliekala , na nechty nechodila a podobne somariny tak urcite by som nemala na takych chlapov akych som doteraz mala...musela by som sa uspokojit s niekym kto sa mi absolutne nepaci...vies asi v tom je problem, ze sa bojim, aby nezistil, ze niesom az taka dokonala ako vyzeram niekedy.... co mam robit? mam si najst nejakeho chalana co sa mi nepaci a byt s nim len preto, ze jemu nebude vadit, ze niesom najkrajsia a bude ma mat rad taku aku som....? a k comu to bude dobre ked ja nebudem lubit jeho?

chalan

lianela skus sa niekedy tak vecer pred spanim zababusena do perinky v postielke zamysliet nad tym ci chces aby Tvoj chlap lubil na tebe make-up a podobne veci alebo aby lubil teba ako taku? :)) ja si myslim, ze sa lahko rozhodnes a ten Tvoj komplex nebude mat sancu :))

lianela

majko tak do dufam ze ma viac chlapov takyto nazor....ja fakt niekedy pochybujem ze som normalna....ale zaujima ma viac nazorov, lebo kolko ludi tolko nazorov....dik za odpoved

diablik

tak to bolo velmi pekne napisane majo, inak ja mam vacsinu kamaratov chalanov (som dievca) a netrpim tym komplexom dokonalosti mozno aj preto.. ved treba si jednoznacne uvedomit, ze nic nie je dokonale a kto vas ma rad, tak preto, ze ste to vy a nie nejaka pretvarka a umelost, hranie sa "dokonalost", chlapov, muzov pritahuje praveze prirodzenost. Nemylim sa, vsak?

chalan

Mile dievcata, zeny môj nazor je taky, ze sa pre taketo veci nemate co trapit :) pozrite sa videli ste uz dokonaleho chlapa? Asi nie tak preco by ste mali byt dokonale vy a koniec koncov nikto nie je dokonaly, zena je krasna ako taka a my ako muzske pokolenie by sme bez vas krasnych bytosti nedokazali zit, ved prave vy ste to najkrajsie co na tomto skazenom svete jestvuje :) a ci jedna alebo dve vyrazky navyse nic neznamenaju, chodte vonku bavte sa ved vas tam caka chlap, ktory vas chce lubit take ake ste :) s pozdravom Majo

anjelik

Nuz lianela, ja som taka ista a dost si tym strpcujem zivot podla mna... Obcas sa hnevam sama na seba, ale neviem sa zmenit.