chlapi, chalani aky je vas nazor?

Príspevok v téme: chlapi, chalani aky je vas nazor?
lianela

chcela by som vediet ako vnimate nas baby co sa tyka postavy? co si neviete predstavit na vasej priatelke? my zeny si seba strasne vsimame-kazda vyrazka, ci kazde kilecko naviac, vyrazky po holeni,celulitida,pripadne nieco ine....chcem vediet ci je to pre vas fakt tak dolezite,alebo si to len my myslime.... budem velmi rada ak mi odpoviete lebo trpim velkym komplexom dokonalosti...a preto chcem vediet ci mam na to naozaj dovod alebo mam choru hlavu a si to len predstavujem... v poslednej dobe ked nevyzeram tip top ani von nejdem...pripadne ked sa povyhadzujem som tyzden zavreta v izbe ani von nechodim... rodicia mi vravia ze som chora...kazdy nazor si cenim dakujem

pedro

Vies co Lianela? Tak ja ti to teda ako chalan poviem. To mas tak. 1000x viac chalana zaujme holka, ktora je sympaticka, zdravo sebavedoma, aj ked ma nie kilo ale aj 15 navyse. a kopec pieh na nose. Jasne ze by to zas nemala byt baba za ktoru sa bude hanbit. Ale ja by som sa hanbil za dokonalu barbinu, ktora je inak uplne mimo, lebo sa orientuje len v najnovsich lakoch a kabelkach. Fakt ti mozem povedat ze som zazil uplne obycajne baby, ktore boli uplne priemerne, obcas nejaka vyrazka a podobne a chalani sa o ne bili, pretoze sa s nimi dalo normalne bavit, boli proste dobre spolocnicky. Na taku holku je chalan hrdy. Pokial to nie je hlavohrud s bavorakom, ktory potrebuje iba okrasu k novemu autu. Ten ta vsak za par mesiacov vymeni, ani si nevsimnes. Potom mozes utierat najnovsiu maskaru od Loreal so slzami do vankusa:)

zrrzka

ako mi raz poradila jedna baba, daj sancu normalnemu chalanovi, aby ta mal rad..
ono niekedy sa k nam ludia spravaju tak, ako im to my dovolime..

krasnadusa

Pozri, uz len tym, co pises, je jasne, ze si dobry clovek, ze tazko dokazes ublizit inemu, ze si uvedomujes svoje chyby a takto si najdes urcite chlapca, ktory zato bude stat, to som si ista. Len prosim ta, neukracuj sa o pekne chvile,ked nahodou sa ti vyhodia vyrazky, alebo mas kilo navyse, lebo to si aj tak nikto nevsimne, ver mi, to len ty na sebe vidis.

lianela

tak urcite by som chcela niekoho kto by ma mal skutocne rad... ale zatial nemam stastie...preto mozno tolko kratkych vztahov...ak sa to da nazvat vztahy, neviem ci je vo mne chyba ale nikdy som nemala odvahu sa niekoho spytat... vies vela krat som si povedala, ze budem svina aj ja ale nedokazem do takej miery...

krasnadusa

:)))))))))))))))) podla mna to u teba raz same pride... Ktovie, mozno bude pekny, mozno nie, dolezite bude to, ze budete spolu stastni.A ty by si chcela pevny vztah, alebo si chces este uzivat?

lianela

ja som si myslela, ze ked si vyberiem nejakoho nie najkrajsieho tak to bude ok...raz sommm chodila s jednym co keby mi niekto na zaciatku povedal ze s nim budes chodit,tak by som sa mu vysmiala do tvare...a predsa...zaujal ma spravanim a charizmou....ale bol to len kratky vztah lebo ma podviedol hned pri prvej prilezitosti a dokonca som bola svedkom toho a vysvetlenie bolo ze sa chcel pomstit byvalej ci co...tak ze tak...vtedy som si povedala, ze ked uz su vsetci "hajzli"tak si budem vyberat tych peknych...

krasnadusa

No to zalezi podla toho kde. Taki chalani co ma poznali, tak sa ma akosi bali, neviem, ci sa bali, ze by som sa im vysmiala,a le teraz ked si po dlhsom case s nimi pisem cez net, tak mi rozpravaju, ze sa bali, ze by vysli na posmech, vies ako myslim:))) myslim, takych normalnych chalanov.No a taki, co chcu len do postele, to boli vzdy len bud skaredi a prachati alebo pekni a namysleni, ale zas ja som si takych nevyberala nikdy, neviem preco, neboli mi sympaticki, ja som vzdy pri sebe potrebovala niekoho, kto ma mal skutocne rad, aj ked nebol pekny.

lianela

ale nema ani nemoze mat teraz, lebo odchadza prec na dlho....ale tak niesom zalubena, ale sklamal ma... a ty si ako na tom bola predtym s chlapmi,ked si nemala priatela? brali ta ako nedostupnu a snazili sa ta iba vyuzit? alebo bol stale nejaky co bol do teba zalubeny ...