chlapi, chalani aky je vas nazor?

Príspevok v téme: chlapi, chalani aky je vas nazor?
lianela

chcela by som vediet ako vnimate nas baby co sa tyka postavy? co si neviete predstavit na vasej priatelke? my zeny si seba strasne vsimame-kazda vyrazka, ci kazde kilecko naviac, vyrazky po holeni,celulitida,pripadne nieco ine....chcem vediet ci je to pre vas fakt tak dolezite,alebo si to len my myslime.... budem velmi rada ak mi odpoviete lebo trpim velkym komplexom dokonalosti...a preto chcem vediet ci mam na to naozaj dovod alebo mam choru hlavu a si to len predstavujem... v poslednej dobe ked nevyzeram tip top ani von nejdem...pripadne ked sa povyhadzujem som tyzden zavreta v izbe ani von nechodim... rodicia mi vravia ze som chora...kazdy nazor si cenim dakujem

krasnadusa

Fuha, to je tazka otazka, na to neviem odpovedat. Podla toho, ako si sa k nemu spravala asi, ked si sa spravala dobre, tak potom je chyba v nom, nic si mu nevyviedla?

krasnadusa

To nie je ironia, panika, to je realita.Ako sa hovori, bozie mlyny melu pomaly, ale isto... Aspon ja som sa takto poucila.

krasnadusa

no tak ja neviem potom, ze co sa mohlo stat, ale sa mi zda, ze si z toho este smutna a trapi ta to...Asi ti na nom fakt zalezi. A on uz ma niekoho ineho? Ci nevies?

krasnadusa

To nie je ironia, panika, to je realita.Ako sa hovori, bozie mlyny melu pomaly, ale isto... Aspon ja som sa takto poucila.