Bezvysledne hladanie prace ma ubija....

Príspevok v téme: Bezvysledne hladanie prace ma ubija....
Praca8

Ahojte, uz neviem ako dalej. Vsetko sa zdrazuje, treba platit ucty, potraviny a benzin sa zakazdym zdrazuje, najom ide zakazdym hore, a roboty nikde. Ako do hajzlu mame my obycajni ludia vyzit a nezit kazdodenne v napati a depresiach a zufalstve, ci budeme mat zajtra na chlieb a ci nie? A ti hajzli v parlamente si sedia na svojich zadkoch a uzivaju si miliony z nasich dani... Co to je za spravodlivost, ze sa musime tak kazdodenne trapit a netesit sa zo zivota? Normalny vzdelany(ale aj nevzdelany) clovek, ktory chce robit, proste nemoze, lebo nema kde... stat sa o to nestara... pozeraju len na svoje rite. Potom sa cuduju, ze vzrasta kriminalita, ved bodaj by nie, ved ako maju ludia uzivit svoje deti? Hlupaci tam hore. Od nas beru dane a davaju ich ciganom, aby mali spokojny zivot a na nas nemyslia, hlavne ze sa vyvazaju na bavorakoch. Chce sa mi z toho systemu na svete vracat. Chcem obycajnu pracu a nemozem ju najst a som povinna kazdodenne trpiet proti vlastnej voli. Bude vobec niekedy lepsie?

Slecna. A

ale co budeme robit, ked to cele padne? Ked padne ekonomika, ked peniaze nebudu mat nijaku hodnotu? Ked sa zacnu rabovat obchody, skolabuje doprava....este ludia na dedine ako tak preziju, maju zahrady, mozu sa pokusit cosi si vypestovat za domom, chovat daku kravicku...Ale co mesta? V panelaku sa moc kravy chovat nedaju...A kto z nas vie o pestovani rastlin to, co nasi stari rodicia???Mnohe fora sa tymto zaoberaju. A odbornici nedavaju tomu viac ako 2 roky...

Praca8

Ved to, ze kazdy mlady clovek, ktory si chce prirobit musi utekat zo svojho rodneho statu ako zlocinec. A vacsinou maldi robia tie najposlednejsie roboty.

pan d.

Vzdavam hold Gustavovi Husakovi, cest jeho pamiatke, nech v pokoji odpociva /ak umrel, lebo to neviem/.
Ja by som mal byt vodcom, schizo uz mam:D

pan d.

Vsak nemusime mat hned socializmus, staci len taky socik:D Niekedy sa ludia budovali, lebo im Gustav Husak dal nenavratne pozicky. Aj my sme postavili taky dom. A teraz? SKuste sa zbudovat:D Usmevne.
A co sa tyka skol. Viete co sa teraz oplati? Mat tri roky ucnovky, nic viac vam netreba.

Praca8

Slecna A. boli to casy, ked stat si vazil este aj upratovacku a zametaca ulic, pretoze pracovali a boli prinosom. Dneska kazdy kazdeho nenavidi, pretoze existuju nerovnosti. Bud chudobni, alebo velmi bohati...

Matka872

A skusala si si najst pracu v zahranici???Ja s priatelom sme sedeli rok bez prace,az sa nam postastilo nakoniec do Rakuska do hotela.Musi mat clovek trosku stastia a samozrejme aj jazykovu znalost.
Ludia ktori si robia vysoke skoly,neviem ako rozmyslaju.To je strata casu a penazi tlacit do toho,a nakoniec vysledok ziadny.Sedi tolko vysokoskolsky vzdelanych ludi na urade prace.

Mne je len dost smutno,ked vidim u nas v hotely (Kempinski)ako tie rakuske zdegenerovane svine co maju mozno len zakladnu skoncenu sedia v kanclikoch.A co sa tyka zamestnancov,sami pistahovalci,polovicka s vysokymi skolami,a drhnu zachody,To je ale nespravodlivy svet!!!

pan d.

Neviem, preco nemozu jestvovat statne podniky ako kedysi. Tak to teraz aj vyzera. Chaos. Robi sa len to, co treba, nic viac a nic menej.
Vysokoskolaci balia zemiaky v Anglicku. To sme dopadli, ze?

Praca8

Pan D. presne tak. Kazdy mal pracu , byt, socialne istoty, zlata era to bola. Socializmus neznasaju iba ti, ktorym zprivatizovali majetky, a ti, krori sa chceli hrabat na ukor druhych, ale nemohli...