Bezvysledne hladanie prace ma ubija....

Príspevok v téme: Bezvysledne hladanie prace ma ubija....
Praca8

Ahojte, uz neviem ako dalej. Vsetko sa zdrazuje, treba platit ucty, potraviny a benzin sa zakazdym zdrazuje, najom ide zakazdym hore, a roboty nikde. Ako do hajzlu mame my obycajni ludia vyzit a nezit kazdodenne v napati a depresiach a zufalstve, ci budeme mat zajtra na chlieb a ci nie? A ti hajzli v parlamente si sedia na svojich zadkoch a uzivaju si miliony z nasich dani... Co to je za spravodlivost, ze sa musime tak kazdodenne trapit a netesit sa zo zivota? Normalny vzdelany(ale aj nevzdelany) clovek, ktory chce robit, proste nemoze, lebo nema kde... stat sa o to nestara... pozeraju len na svoje rite. Potom sa cuduju, ze vzrasta kriminalita, ved bodaj by nie, ved ako maju ludia uzivit svoje deti? Hlupaci tam hore. Od nas beru dane a davaju ich ciganom, aby mali spokojny zivot a na nas nemyslia, hlavne ze sa vyvazaju na bavorakoch. Chce sa mi z toho systemu na svete vracat. Chcem obycajnu pracu a nemozem ju najst a som povinna kazdodenne trpiet proti vlastnej voli. Bude vobec niekedy lepsie?

ikar

no, o tej ciganskej. oni ju poznaju pod oznacenim picha, ale v skutocnosti je to pre nich zlata bana. vdaka nej maju rodinne pridavky ktore uzivia celu osadu...

ikar

ta pichu - pichu je celkom dobra pesnicka, uz som to davno pocula. nerozumiem sice ani slovo, ale predpokladam, ze sa spieva o tom, ako je ciganom na celom svete dobre. vsade ma na nich kto robit. a oni si len spievaju..:)))

wreck

Praca8, preco si myslis, ze svet je spravodlivy? a preco si myslis, ze stat alebo tych 150 sasov by mali riesit tvoje pracovne uplatnenie?

Praca8

Praveze na forach sa to da riesit, informacie sa tu siria rychlo, ludia sa mozu o vbure dozvediet lahko.
Mna uz nebavi zit z ruky do ust a prezivat zo dna na den a takisto ako ja ziju tisice ludi tu...

Slecna A.

to, co myslim ja nie su len ponosy na forach. Su ludia, ktori sa uz dlhsie pripravuju na den, kedy to vsetko padne. Kupuju si zasoby jedla, rozne veci na prezitie. Venuje sa tomu aj stranka rozpad.cz, kde si ludia vymienaju aj rady o tom, ako co pestovat, ako ziskat pitnu vodu a podobne...

ikar

Ponosy na takýchto fórach nič nevyriešia. To by chcelo poriadne vyjsť do ulíc a spraviť revolúciu. Ale takú riadnu - s odobratím nakradnutých majetkov, nie nejaké trápne reči na tribúnach ktoré nič neriešia len znova niekoho vytlačia hore.

Slecna A.

presne, peniaze padnu a nebudu mat absolutne ziadnu hodnotu...budeme si vymienat medzi sebou jedlo, zbrane, teple oblecenie...Ako to preziju ti, co su zavisli od facebooku a podobnych novodobych kravin, neviem...