Herpes zoster, pasovy opar, dojcim

Príspevok v téme: Herpes zoster, pasovy opar, dojcim
problemka

ahoj, mam problem. teraz mi zdiagnostikovali na koznom, vraj mam herpes zoster-pasovy opar a ja dojcim male babo, tak mi neodporucili celkovo ziadne lieky-teda acyclovir-herpesin ze nie. lokalne neviem ci a co mozem, ani co z vitaminov, pripadne ina terapia-aka?a co napr. isoprinosine na imunitu?je tu niejaky odbornik co by mi rychlo poradil co mam robit a ako dlho som pre deti infekcna, dokedy to mozem preniest a dokedy sa to u nich prejavi. ake to ma nasledky do buducna? je ten herpes virus nebezpecny? lebo je to dost neprijemne, aj to zle vyzera...dakujem moc
------------------------
Pásový opar - Herpes Zoster www.zdravie.sk

zuzana z kosic

Na herpes je najlepsia mast Pytiol, dostat ju v kazdej lekarni a je ucinna a lacna, najlepsie na herpes su antibiotika, rozdrvit tabletku antibiotik, hocijake, a ten antibiotikovy prasok posypat na herpes, ma to odskusane, mala som herpes v ustach a na brade, hrozne to bolelo a stacilo mi to posypat rozrdvenou tabletkou antibiotik a herpes zmizol.

RNG

Herpesy su vnutorne viralne choroby, ktore maju casto vonkajsie znaky,ktore sa rozne mastickuju atd. Ale riesenie je zvnutra:
zvysenie imunity proti viralnym.
Spomenul som to uz viackrat.Opakujem:selen, extrakt z olivovych listov, aloe,probiotika s kulturou bulgaricus, zinok, brezova stava atd.

brigita

Ahoj moja 15rocna dcera ma uz 6krat Herpes Zoster dnes som jej ho objavila nema ziadne bolesti ma to v oblasti ladvin dost velky.Prosim poradte mi co jej mam na to dat nez pojdeme k lekarke.Dakujem

ow3cka

Pasovy opar, lieky beriem 3. den, vsetko ma nenormalne svrbi, paru pupencov na chrbte, podpazusie, prsnik, cela lava stana opuch, problem je ten ze je to vnutri. Ako dlho trva liecba, mozem chodit do prace, je to nakazlive? Ako postupovat pri dobrati liekov, to je 5. dni? UZliny zdurene nemam. Mierne teplota 37. Dakujem.

problemka

no ja som lieky nemohla. ale uz to preslo, len mam chrasty a jazvy-flaky., a stale zdurene uzliny. ty mas aj uzliny zdurene? kde ho mas lokalizovany?

problemka

MIMAZ
:)))))))))))
robili mi ho samozrejme asi pred rokom v tehotenstve, pretoze sa robi rutinne. tuto moznost by som uplne vylucila. ale nerozmyslas zle, len nie v mojom pripade........
takze to bude v niecom inom