Tetovanie - zápal

Príspevok v téme: Tetovanie - zápal
RedRHood

včera som si dala tetovanie najskôr som to mala červené len tak asi pol centi od tetovania no dneska už v okolo 4 cm niekde viac niekde menej... už ma to ale nepáli ako včera a bolí len keď chodím kedže to mám na nohe... to sčervenanie je normálne? a je to aj také trochu ako napuchnuté ale nie veľmi

Vinigi

Chcem sa opýtať. Pred 5timi dňami som si dal druhe tetovanie na hruď a asi 3 cm od tetovania sa mi akoby v tvare kruhu vytvoril červený fľak. V rámci tetovania nieje ale 3 cm od toho su červené fľaky. Nepáli to ani nesvrbí ani nevidím naokolo hnis. Môže sa jednať o infekciu?

llnzzda

je normálne, že to máš červené, veď máš podráždenú kožu a musí sa ti to zahojiť, daj tomu čas a samozrejme treba si to mazať tým krémom. nechala si si na tom tú fóliu tak ako ti kázali?

Mogede

Ahoj mám 17 a dala som si dnes o 3tej cca spraviť dve tetovania, malé srdiečko pri palci a väčší text pod dlaň oboje má trochu štípe iba keď na to dám krém mám to červené a trochu sa bojím či sa mi to nezapálilo prosím o radu ❤️

Robinho4567

vie niekto poradit?? dal som si na lytko tetovanie a už tyžden a dva dni mam..začalo mi to hnisat chrastu mam ešte...daval som vela Calciovu mast?? abo cez trening sa mi dostal POTtt??? poradi niekto nieco ??

mravček

Prosím Vás poradte mi :/
mám tetko už tretí týždeň a v jednej časti to mám začervenané a aj opuchnuté a občas ma to trochu štípe a neustupuje mi to :( prosím poradte čo stým.. Ďakujem :)

Pentamix

Takže je úplne jedno či si to natieram Bepanthenom či vazelinou alebo inou mastičkou zahojí sa mi to z každou rovnako ? :)

niektotaky

je to úplne normálne, veď nedávno ti kožu poškodilo x bodnutí ihlou, čo očakávaš? :) masti si to nejakou masťou a do 2 týždňov ti to zmizne