Zasadita zmes - kde ju zohnat

Príspevok v téme: Zasadita zmes - kde ju zohnat
rianah

ahojte, bola som vo viacerych lekarnach s tym ci by nevedeli namiesat zasadotvornu zmes, tak na mna civeli lekarnicky ako na zjavenie :) prosimvas neviete kde inde sa to da zohnat?
myslim toto: ,,Zásaditá zmes v pomere, ktorý uvádza Tupperwein (recept, ktorý vám môžu namiešať v lekárni, alebo hotová zmes):

fosforečnan sodný 10,0

uhličitan draselný 10,0

uhličitan vápenatý 100,0

hydrogénuhličitan sodný 80,0

uhličitan horečnatý 50,0

sunnyball13

...ahojte, je to síce starší príspevok....ja teraz čítam tú knihu....a včera som zháňal zásaditú zmes v lekárni....jasne, že som nepochodil.....chcel by som vedieť postrehy niekoho , kto to vyskúšal..

sunnyball13

...ahojte, je to síce starší príspevok....ja teraz čítam tú knihu....a včera som zháňal zásaditú zmes v lekárni....jasne, že som nepochodil.....chcel by som vedieť postrehy niekoho , kto to vyskúšal..

Makovanka

V Čadci zásaditú zmes zoženiete v lekárni s úžasným prístupom k zákazníkovi za kostolom pri starom gymnáziu.

pavjan

Zasadotvorna kyselina citronova? Kyselinotvorne zasadite mlieko? To su mi novoty... Prekyslenie organizmu? Ako chcete tymito zmesami prekonat pufrovacie mechanizmy organizmu? Zmenite si ph tak akurat zaludocnej stavy... A na to sataci obycajna soda.

Prestante citat tie sarlatanske nezmysly.

jedulka

vitavi, souhlas naprosto!
Ak chcete telu dodať zásadotvorné látky, jedzte ich v prirodzenej organickej forme - zeleniny, ktoré sú tepelne upravené kratšiu dobu ako 20 minút. Ak zároveň vylúčite silne kyselinotvorné mäso, cukor a mliečne výrobky a nahradíte neutrálnymi obilovinami, máte zásaditosť zabezpečenú.
Citron je zásadotvorný, i když je kyselý.Nejde jen o to do sebe něco nasypat, ale naučit se zdravě jíst!
Pohyb,raději procházky než fitko, vrátit se opět do přírody.
Je to prevence před různými psychickými poruchami, které rostou neskutečnou rychlostí.U nás je to už 250 000lidí,5% populace, víc jak nemocných rakovinou a každým měsícem přibývá další velké množství lidí.Pomozte dostat tyhle informace a zásady do všeobecného názoru.

vitavi

Anorganické látky, i keď zásadité, vám vytvoria v tele soli, ktoré sa ukladajú v mäkkých tkanivách a spôsobia kalcifikácie, zatvrdnutia. Takéto zatvrdliny spôsobujú napr. na stenách ciev ich stratu pružnosti a praskania, zhrubnutie stien. Na iných orgánoch sú základ nežiadúcej tvorby útvarov, ktoré sú základom tumorov.

Ak chcete telu dodať zásadotvorné látky, jedzte ich v prirodzenej organickej forme - zeleniny, ktoré sú tepelne upravené kratšiu dobu ako 20 minút. Ak zároveň vylúčite silne kyselinotvorné mäso, cukor a mliečne výrobky a nahradíte neutrálnymi obilovinami, máte zásaditosť zabezpečenú.