Dostal čo chcel, teraz je v šoku.

Príspevok v téme: Dostal čo chcel, teraz je v šoku.
Odplata

Počas 17 rokov manželstva ma manžel stále provokoval aby som žiarlila. Vždy mal niečo so ženami, síce stále tvrdil, že so žiadnou z nich nespí, že sú to len priateľky, ale robil všetko tak, aby som si v skutočnosti myslela, že je v tom aj sex. Priznám sa, že niekedy som si to aj naozaj myslela a dosť som sa trápila. Vždy bola nejaká taká priateľka na jeden - dva roky, s ktorou chodil športovať, trávil s ňou víkendy v prírode a tak. Vyhováral sa na to, že on rád športuje a ja o to nemám záujem. Takže spolu plávali, bicyklovali, chodili na turistiku. Občas ma to riadne štvalo.
No a pred mesiacom som si povedala že dosť a urobila som to, čo som asi mala urobiť už dávno. Už dlhšie som sa úplne nevinne priatelila s rozvedeným kolegom. Pred mesiacom som s ním začala intímne žiť. Manžel sa to teraz dozvedel a zosypal sa. Je úplne nepríčetný. Môjmu bratovi, ktorý je jeho kamarát stále vyplakáva, že on mi nebol nikdy neverný, že ma len dráždil, že to boli všetko iba kamarátky a on má rád iba mňa. Vôbec mu nedošlo, že som za tie roky trpela, lebo mi nebolo jedno, že sa venuje iným ženám a nie mne. Teraz to všetko ľutuje a bije si hlavu o múr. Možno ma odsúdite, ale ja nemám vôbec výčitky svedomia. Mám pocit, že si to zaslúžil, že tie moje prebdené a preplakané noci, ktorých mu nebolo ľúto, mi k tomu dávajú nejaké právo. Ja viem, že manželstvo nemá vyzerať takto, ani som to nikdy takto neplánovala. Sama neviem, čo je to v mojom mužovi, prečo tak veľmi provokuje, či má komplexy alebo čo. Toto isté robil aj svojej priateľke s ktorou chodil tri roky ešte predo mnou. Tiež ju provokoval tým, že sa mu páči iná a že s ňou sa dobre cíti atď. A že je to len priateľka. Nie raz mi o tom hovorila už počas nášho manželstva, lebo sme sa spriatelili. On skrátka potrebuje na seba upozorňovať a robiť zo seba chlapa, o ktorého sa všetky trhajú. Nestačí mu normálny harmonický vzťah, vždy musí vyrábať nejaké umelé vzrúšo.
Tak teraz má vzrúšo aké asi nečakal, ale myslím, že nič iné si nezaslúžil.

Mrska Silvuska

...nechapem, nechapem a este raz nechapem...kde je zmysel vsetkeho? naco tolerovat 17 rokov nieco, co ma nerobi stastnou a spokojnou? kvoli detom? hlupost. cista vyhovorka. zeby laska k tomu kvazi tyranovi? dalsia hlupost. zeby som chcela, aby jemu bolo dobre? OK, ale ak som aspon trochu normalna, chcem, aby bolo dobre aj mne, nie???
manzelstvo nie je o tom, kto viac miluje, kto viac dava, kto viac trpi, ved to je vztah dvoch ludi..ano, je jasne, ze niemozeme byt obaja rovnaki, ale mozeme sa k sebe spravat slusne, nie?
a komunikacia - kde je komunikacia????
nejdem sudit, ci si urobila alebo neurobila dobre, na to sa ty nepytas. Pokial sa ti niekde v dusi ulavilo, je to ok. Osobne si myslim, ze si sa znizila na uroven svojho muza a je jedno, ci on s dotycnymi spal alebo nespal. Zacala si hrat hru jeho vlastnymi kartami. Preco? Nemala si svoje vlastne?

milfordtea

Zakomplexovany chlap, žaneta, musí ponizovat svoju ženu, lebo ho prevyšuje a on ma strach že si to ona uvedomí a opustí ho.

Odplata

Ak si niektorí myslíte, že sa mu chcem nejako pomstiť, tak je to omyl. Jednoducho som urobila to, čo som cítila a manžel zareagoval tak, ako zareagoval. Neľutujem ho, ale ani ho nijako zbytočne nedráždim. Nebavím sa s ním na tému mojej nevery ani mu nič nevyčítam. On síce stále skuvíňa a ustavične by to rozoberal, stále si chce sadnúť a riešiť to, ale nemám o to záujem. Sama sa čudujem tomu, ako som voči nemu ochladla. Včera napríklad chodil asi pol hodinu po byte po kolenách. Vraj to ma tak odprosuje a žiada o to, aby som mu odpustila a vrátila sa k nemu. Neviem teda, kto je z nás dvoch skôr vhodný adept na psychiatra. Či tento komediant alebo ja.

Žaneta0123

Odplata prečitala som si až teraz čo si pisala ako sa k tebe spraval. Poviem ti jedno. Toto iste mala moja mama. Kto to nezažije ani vo sne to nepochopi, bude len moralizovať či sa nedala dana situacia riešiť inak. Zbytočne im budeš vysvetľovať.
Priklad. Moja mama je tiež strašne priťažliva žena, keď ideme spolu do mesta, mam pocit že viac balia muži ju ako mňa. Na služobke jej kolegovia bežne dvoria do takej miery až jej to je nepríjemné. A otec? dáva jej totálny pocit asexuálnosti, vždy len šomre ako je oblečená, pritom mama ma nádhernú postavu nepreháňam lebo je aktívna športovkyňa, je krásne snedá a tiež som ešte nepočula aby jej povedal aka je krasna a dal jej pocit, že je výnimočná pre neho. atď...on ten pocit radšej dával a aj dáva iným ženám. Paradoxne špatám.
Nevysvetluj, lebo len človek čo to zažil to môže pochopiť.

Žaneta0123

ODPLATA GRATULUJEM TI ZO SRDCA, urobila si len to čo ti robil on!!! som taka šťastná za teba!:) naozaj veľmi sa teším, lebo chlapiú sú ako hoväda, len podvádzajú, klamú, im ubližované byť nesmie a hľa!!! dostal to čo nečakal!
môj názor je, že je úžastné že si sa nezosypala a všetko si mu pekne vrátila, on sa mal chovať inak, s cudziou ženou robiť si víkendy keď je ženatý? to je chorý rozum ten tvoj manžel, úplná nula! len neustupuj, pekne si ži svoj život aj intímny s mužom s kt. si to začala lebo ti nema byť čo ľúto. Moja mama sa dennodenne trápila pre oca ktory ju podvádzal, my deti sme hrozne trpeli aj za mamu aj za všetko! a vždy som si priala aby raz mama našla iného muža a žila s iným a nie len ale celkovo. Lenže nestalo sa.
Ty si urobila správne, lebo keď sa o tebe vlastný muž nestaral a nezaujímal, tak má smolu je už neskoro, čakala si pridlho. Nech si nemyslí, že keď si trocha poreve(čo cely život určite nevyronil ani slzu nad tvojim trapenim) že sa zľutuješ a budeš zase tá dobrá tichá manželka.
Urobila si mi veľkú radosť!!!!TY SI ŽENA a každá žena ktorá je v manželstve už veľa rokov a rozchod neprichádza do úvahy pre hypoteky a finanč. závislosť a pod. by si mala brať z teba príklad.Prajem ti už len veľa šťastia a už len úsmevné chvílky. Už žiadne slzy.

Carie

Tak zrejme ho velmi lubila a tiez my zeny sme tak vychovavane, ze mame drzat hubu a krok. Teraz je to uz trocha volnejsie ale ked si ho ona brala urcite nebolo. Mnohe zeny vydrzia vela. Tak nech si uziva aspon teraz poriadny sex a muza, co ju nebude ponizovat a bude jej prejavovat sympatie.

Magy

Odplata - len si ma tymto dodatocnym opisom, ako sa k tebe spraval cely cas tvoj muz (a ty si mu to trpela) len utvrdila, ze si na vine tomu celemu rovnako ako on.
neuraz sa, ale ak niekto necha takto so sebou doslova zametat 17(!) rokov, nemoze byt komplet pri zmysloch. aj submisivita ma svoje hranice. niet divu, ze to takto (neslavne) skoncilo.
ale zrejme nastane to, co napisal uzivatel s nickom "milfordtea". cas uzavriet tuto kapitolu a zacat znova zit. drzim palce.

milfordtea

Ked ti to dvihlo sebavedomie...prosím, ale, čo teraz ďalej? Budes si užívať "nového" manžela, a aj kolegu? Alebo s kolegom planujes aj viac?

Odplata

Magy - k tomu sexu s kolegom: clovek sem nemoze napisat vsetky podrobnosti, bol by to cely roman a kto by to cital?
Ale za tie roky manzelstva nas sex s manzelom bol uz iba o jeho uspokojeni. Doslova mozem povedat, ze ked mal potrebu, tak ma jednoducho pouzil. Vobec nemal zaujem o moje uspokojenie, ani len mile reci, nie to este nejake laskanie. Este aj v tomto smere sa usiloval nicit mi sebavedomie, hoci som paralelne s tym pozorovoala, ze v praci su ku mne muzi pozorni a nadbiehaju mi. Cize nebolo to tak, ze som nepritazliva a sexualne nezaujimava ako sa mi to manzel snazil pri kazdej prilezitosti nahovorit.
Ten vztah s kolegom bol aj o tom, ze sa nasiel clovek, ktory bol ku mne mily, pozorny a ktory mi dal to, co mi uz taku dlhu dobu chybalo. Nebola to len erotika, bola to aj vrucnost a cit. A ked mi teraz moj muz pise listky v ktorych ma presviedca, ze som jedina zena, ktoru miloval, ktora sa mu pacila a ktora ho sexualne vzrusovala, tak sa musim v duchu smiat. Lebo pred tymto mojim "pokleskom" ako ste to nazvali, som bola sediva mys, na ktoru sa nedokaze so zaujmom pozriet ziadny muz.