Bývalá priateľka môjho priateľa - hrozba?

Príspevok v téme: Bývalá priateľka môjho priateľa - hrozba?
Janka2221

Zdravím..mám 21 rokov a 9 - mesačný vzťah s mojím priateľom.Je to moja prvá vážna známosť a svojho priateľa nadovšetko ľúbim.Zatiaľ nám to klape skvele ale jeho bývala priateľka mi neskutočne lezie na nervy - neznasam ju.Na Facebooku mojmu priatelovi neustale nieco komentuje a snazi sa neustale nadviazat konverzaciu.Dokonca sa mi dnes priatel priznal,ze mu napisala spravu v zmysle "nenormalne si opeknel odkedy som ta videla naposledy".To uz som totalne vypenila a pohadali sme sa.Nestretavaju sa sice ale viem,ze obcas si napisu.Trapi ma to.On ju vraj berie iba ako kamaratku a stale ma ubezpecuje,ze sa to medzi nimi skoncilo a ze lubi len mna.I tak som ale na pochybach.Mam to prehliadat,neriesit to alebo mam trvat na tom,aby si spolu nepisali?Budem vdacna,za akekolvek rady alebo aj vase osobne skusenosti.Vdaka :-)

Simonella

Janka, ja ta uplne chapem :D prezivam cosi podobne.. takisto mu ta krava stale pise.. takisto mam z toho nervy a hovorila som mu nech si ju vymaze z FB lebo ma porazi uz :D Tiez ho ona nechala pre ineho, po niekolkorocnom vztahu a nechapem o co jej ide..
a moja rada je ze to urcite neprehliadaj..ale urob nejake razne rozhodnutie.. nech si ju vymaze, cislo, fb, proste vsetky kontakty a nech ju ignoruje, ak lubi teba, urobi to. preco by jej odpisoval.. naco.. maj sa na pozore :)

Janka2221

Najviac zarazajuce na tom je to,ze rozpad ich vztahu sposobila ona,nakolko ho podviedla - priznala sa a bol koniec..doteraz ma vztah s tym clovekom s ktorym podviedla mojho priatela.Takze suma sumarum,ona je stale vo vztahu ale i napriek tomu,vypisuje mojmu priatelovi.Co uz toto je za ubohu chuderu...Preto som sa viackrat pytala priatela ci k nej este nieco citi,pretoze to nebol on kto ukoncil vztah.Vzdy bola jeho odpoved v zmysle,ze ma oci len pre mna..Tak verim,ze aj on je v nasom vztahu ku mne maximalne uprimny a cestny -ako som aj ja.....(Dakujem vam zatial za vsetky vase nazory :-) )

winki

NIe každý ex sa nasilu tlačí do vášho nové vzťahu. Ja mám ex zhodou okolností to bol moj prvý priateľ, tiež mi FB komentuje veci a fotky, tiež sa stretávame, ale na druhej strane pozná mojho terajsieho priatela a vychádzajú spolu, keď ma ex pozve na chatu tak idem so súcasným a neni ziadny problém. Proste sme priatelia a hotovo.

Maoam

neviem, ale tito ludia, ktori proste nerespektuju, ze ich ex/exka ma novy vztah, to je otras

absolutny despekt, natlacaju sa do pozornosti, obtazuju, nemaju problem ostentativne flirtovat a opätovne lovit po expartnerovi...

je to nechutne

ja by som sa hanbila, ze som s takym clovekom vobec mala vztah, vazne

xxxxxxxxxxxx

jeeeezis to co jej tu radis lenocla? za to ze ty si mala paka priatela nemusi byt taky aj on... preco by ho mala nechavat?

pocuj ved ti sam povedal ze mu napisala a to je dobre ze ta informuje...treba mu doverovat a nehadat sa s nim koli tomu. Ja si myslim ze ked je rozumny sam na to pride co ma robit. A ako tu bolo pisane keby ta chcel podviest urobi to ci s ex ci s inou a ty to neustrazis. Preco si zneprijemnovat nieco co je tak pekne? Skus mu verit.

Ked sme pri tych ex a fb moj partner mi tiez povedal ze ta jeho ex si ho vymazala z priatelov a akonahle si dal na fb nasu spolocnu fotku hned mu pisala a zacala ho otravovat tiez mi to hned povedal, zachovala som si chladnu hlavu a len som sa ho opytala ci este k nej nieco citi. Z toho co mi pvedal a ako mi to povedal som usudila ze nemam dovod mu neverit.

Dadula56

Ak by chcel byt neverny, tak neverny bude, neustrazis to. Nechaj to tak. Ona chudatko zrejme nema co robit so zivotom, len lahko flirtovat s tvojim priatelom.

lenočla b.

To poznám,za chvíľu budu sexovať..vieš,najlepší sex je z EX!!!!!
Toto isté som prežila a trapim sa dodnes,lebo sa tajne stretávaju a sexuju.
Ak Ti mám poradiť i keď to bude bolieť-odíď od neho,lebo sa budeš len trápiť! Ver mi!!!
A ak pride dieťa,bude to najhoršie v živote,čo môže žena mať-vedieť,že jej muž obrába i EX.

Irvana

keď ju berie iba ako kamarátku a ty si mu prednejšia nech si ju vymaže z kontaktov aj na fb aj na mobile a nech s ňou nie je v kontakte ak mu na tebe záleží. Keď nebude ochotný to spraviť je to jednoznačné či veríš alebo nie ale jednoducho sa nevie od nej odpútať.
Vieš keď aj niekto napíše sem že je to normálne stretávať sa s ex a byť v kontakte tak áno je to normálne ale iba za okolností ak to vyhovuje obom partnerom.
A predpokladám že s nou nemal žiaden vážny dlhoročný vzťah takže niet o čom debatovať ak to bola iba taká krátka pol ročná ročná známosť. Nech preruší kontakty s nou ak mu na tebe záleží.

Magy

to si musis vydebatovat jedine so svojim priatelom. vzajomne vztahy a normy toho, co spravne je a co nie, si vytvaraju partneri sami. v com si jeden druhemu budu ustupovat, respektovat a vychadzat v ustrety, ako si poriesite minulost a vztahy so svojimi ex-...
ako si vztah spravite, taky ho budete mat.

ak mu taketo svitorenie a priatelickovanie s byvalou nezarazis dostatocne razne, moze neskor aj z toho "ved ja ju nelubim" vzniknut "no tak som sa s nou vyspal, vsak sme spali roky, a co?"

zase na druhej strane sa moze stat, ze ked mu zakazes aj naozaj nevinnu diskusiu, moze to brat ako dost vazne obmedzovanie svojej slobody a sukromia. a aj tak to bude robit tajne a postupne vas vztah na takychto nedorozumeniach stroskota.

len ty jedina mozes posudit, ako ste na tom a kam az mozes v zakazoch alebo ziadostiach, aby nerobil to ci ono, zajst.
a je aj na nom, do akej miery ti vyjde v ustrety a bude ochotny robit kompromisy v tom, co chce on a co chces ty.