Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

anita

ahoj. Nie som smutna, iba akási precitlivelá. Chcela som s niekým napísať aspoň vetičku. Ako si sa dnes mala? Ako sa ti darí, damaxy, keď už ťa tu stretávam zriedka? Asi si dosť zaneprázdnená. Aj u vás sa sneh stratil?

anita

babenka ahoj. Tak tú reklanu som už videla :)))
damaxi, nie si tu náhodou? alti,pete. Možno už spíte. Je najvyšší čas ísť spať. Pomaly sa blíži 22 hodina :))
Nie som smutná, len som chcela s niekým popísať.
Keď som tu prišla po 4-roch dňoch, mala som pocit, že som v cudzom svete. V inom. Nepoznávala som to tu. Zrazu tak veľa ľudí!! To je dobré...hoci som si vždy myslela, že toto je najtichšia téma :)) s najmenej ľuďmi. Tí, ktorých som už dlho poznala, tu prestali chodiť. Trošku ma to mrzí. Asi je najvyšší čas prepustiť miesto ďalším. Všetci prídeme a po chvílke odídeme. Naše písanie asi splní účel. Alebo nesplní, možno sa veľa neporieši, ale jednoducho ním už budeme nasýtení.To by bolo zle, keby sme sa nepohli z miesta. Z niektorých sa možno nepohneme, tak aspoň z ostatných sa musíme.

iris

mishi,uz som si precitala tvoj.
dakujeeem.krasne sa pouckaj.a potm mi napis to najzaujimavejsie,co si sa dnes naucila.vyuzi tu chut!!
a to je pravda,co si napisala o pohlade spolupracovnicok! ver ich hodnoteniam,nie svojim ociam,pretoze tie maju zatial problem,vidiet ta objektivne.
:)))))))
krasnulky vecer.ja ti neskor odpisem!