Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

miksinka

ahojte !!!
tomas az tu budes,tak zapiskaj!napojim sa !!!!
frajo ty sa uz ozvi konecne!!!!
pete a ty mi napis mail!!!!

anita

My sme na tom podobne so záhradou. Aj dnes som bola. Ja som tu nebola 4 dni. V pondelok som musela davať do poriadku izbu a koberec(biely som tepovala) lebo kým som tu nebola, tak mi tu poriadili deti! A od utorka máme návštevu, tak som to musela urobiť.
Mám podobné pocity s prílivom nových. Ak by som si našla nejaké bývanie, tak by som už ani ja nemala možnosť byť tu tak často. Náš sneh je tiež fuč, iba na horách ho trochu vidím. Určite pôjdem na prechádzku do Záp.Tatier...ale až keď sa všetko vybieli.

anita

Robíš niečo s chrbtom? Alebo len tak po domácky? Mňa často bolievali kríže, ale už je to dobre. Neliečila som ich. Teraz sa ešte posvietim lampou. Možno by to pomohlo aj na tvoj chrbát. A správne držanie tela nezanedbaj, to veľmi odľahčuje chrbticu.

damaxy

a tiez ked pridu nove tvare na temy volako som zvyknuta na starých harcovníkov uz sa pozname lahsie sa nam rozprava ale to nevadi ved je to pre vsetkych a vsimla som si ze tiez si jednu dobu nebola tu a co ides si uz lahnut?

damaxy

sniezik sa nam vytratil tak ako prisiel rychlo ale nevadí ved napadne novy a mame este aj nejaké robyty v zahrafe takze sa nam este hodi par dní bez snehu.Minula zima bola krasna biela dufam ze bude taka ista vsade je tak cistucko ,vyzera to take vyblyskane

damaxy

anitka chodim sem ale boli ma chrbat takze nevydrzim dlho sediet takze prehodime sa na uzkosti par slov a tak ved vies neda sa niekedy ,ale ako hovorím bude aj lepsie a keby som mala note book mohla by som aj poleziacky,no zatial nemam