Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

frájo

miksinka,uz tu neni si?sak to velika skoda.ja neviem,ci tu budem dlho:((
posielam ti pozdrav a pekne sa mi maj a bud vesela,bo si moja sestra.ti poslem snehu trochu.ak ti niekto hodi za golier,tak to som bol ja.papkaj liecky ale nie moc,aby si z nich neochorela,ano?radsej sa posankuj a poguluj.papa

frájo

miksinka zlata sestra moja ahooj.sa mi mas zle v praci?ta robit nenechaju stale kazdy den??ako to?mam im list napisat,ze sa mi to nepaci?

damaxy

ahojte Miksinka a anita a u nas fuka vietor a je tam zima taka som rada ze nam je doma teplo a slniecko svieti a veru mame snehom postrasene