Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

miksinka

ja na to aj zabudnem!ved uz som aj!
ty neze zabudnes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

frájo

snubenicka dobre,pracuje stale ale piseme si sms stale.a aj jej rodicia v norme,moc ich nenavstevuje,ale cez vikend.inak dobre je secko,aj pocasko.si ma nepotesila s korunou,ze dolu vodou.mne mena trosku stupla,ale tak mizerne,ze je to nic.
musim bezat,bo nepostiham secko.posielam trosku slnka od nas,aby ti pehy pekne narobilo na nosteku.aj odfotit sa musim,ale ani fotak digital.nemam iba obycny,teraz nemozem kupovat ani nemam myslienky na to.ani casu.aj som dnes trosku roztrzity.vela roboty.
mojka,krasne sa maj a nepominaj secky korunky,aby ti ostalo aj na cestu domov.paaaa
:D

frájo

a ten co sa ti snival sa nesnazi ta okukat?sak to bol tvoj princ.ako to?akysi zly princ.a uz mas doma internet?ja musim ist,musim nieco znovu pobehat.sa ete stretneme,prides popismenkovat?

miksinka

som akoze domka,ale mam novu pracu,zas len na trosku!s peniazmi problemy nie su...zatial:)))
ale uz chcem byt na slovensku!!!