Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

pete

Anitka, pošli to aj zajtra a ak mi aj napíšeš, budem sa veľmi tešiť. Ďakujem ti za všetko,čo si pre mňa urobila. Si veľmi dobrá žena a kamarátka. Krásnu dobrú noc ti prajem a zajtra úspešný deň. :))))) Ďakjem za povzbudenie a tvoj čas :))))

anita

Asi je zlé počasie, nejde mi poslať mail. Čakám 10 min, kým sa mi niečo na tej stránke a v schránke otvorí. Takže inokedy, pete.

babenka

ideanly muz xixixi
.Miluj muze, ktery ti nerika, ze jsi "sexy",ale ze jsi "krasna".
# Toho, ktery ti zavola zpatky, kdyz jsi ty polozila.
# Toho, ktery zustane vzhuru jen proto, aby te videl spat.
# Toho, ktery te chce ukazat celemu svetu, i kdyz nejsi zrovna miss.
# Toho, kteremu je uplne jedno, jestli jsi casem ztloustla nebo zhubla.
# Toho, ktery rika: "Co si das, broucku? Ja varim."
# Toho, ktery te pred svymi prateli vezme za ruku.
# Cekej na toho, ktery ti neustale bude rikat, co pro nej znamenas a ze je dite stesteny, kdyz ma zrovna tebe.
# A ktery te predstavi svym pratelum se slovy: "Tak to je ona."
# Miluj ho, protoze on miluje tebe a bude te zrejme milovat navzdy.

pete

Ahoj anitka, som tu, otvorím si mail a budem tam písať. Tu všetci okolo mňa behajú a je tu taká malá búrka,

misha

anitka, prečo by si mala byť na vine ty? Nie, nie si!!! Určite nie!!!!! Netráp sa!!!!! Nedávaj si nič za vinu!!! Dobre? Objímam Ťa!