Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

via

misha ak mam pravdu povedat dala som si teraz predpisat tabletky aj proti uzkosti-na ukludnenie,ale zial moc mi nepomahaju,uz 2 krat som uzila,a namiesto ukludnenia mi je vsetko luto a placem,ako keby mi to uvolnovalo emocie.inak nic viac.jedine co mne zabera pri uzkosti je ist medzi ludi,opakovanie v duchu ze to prejde pripadne dam si magnezium.ale urcite su tabletky ktore ta ukludnia len treba najst tie spravne,niekomu zaberie to niekomu ine.mas uz tabletky?alebo bojujes stale bez nich?

via

ahoj misha,ako sa mas?naposledy ked sme pisali si sa mala nie najlepsie kvoli tej tvojej psychologicke...dufam ze je lepsie

iris

mishi,tak toto som skopirovala od teba pre ostatnych kamaratov smutnych.mysleli cely cas na teba,tak dufam,ze mozem:
od Mishiny:
niečo na rozveselenie, čo sa nám dnes s mamkou stalo:-)))
Takže:
V pondelok ráno ma chytla tá oblička, plakala som od bolesti atď., proste- nevládala som sa ani ráno obliecť:-( Do nemocnice som išla v šlapkách a roláku+ rifle. V skratke:-)) Dnes mamka išla pre mňa do nemocnice, mala mi priniesť čižmičky a zimnú bundu..Ona sa tak na mňa tešila:-), že priniesla so sebou prázdnu igelitku bez ničoho:-)) Takže z nemocnice som odchádzala v tom, v čom som prišla:-)) Ešteže to máme 20min. z domu:-) A aby si v nemocnici o mne niečo nemysleli, tak sme s mamkou na chodbe zakričali, "Poď už do toho auta:-)))))"...Tak doteraz sa na tom smejeme, ešteže bolo dnes vonku teplúčko:-)))
A zabudla som:-), ešte sme mali v ruke môj vankúš z domu:-))))- mala som ho v nemocnici:-) Takže sme vyzerali ako bezdomovci:-)))