Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

matelko

Ahoj Miska.
Mne, ked je tazko,smutno,nic ma nebavi,nechce sa mi zit, tak si pustim nejaku muziku a tancujem pri tom, alebo iba tak pocuvam.
Alebo, idem sa prejst s kamosmi. V takej situacii, ked mi hudba nepomaha, tak nechcem byt nikdy sam. Musim sa s niekym rozpravat.
Miksinka, Ty ako? Ako si stravila vikend? Idem na pizzu a potom, ak stihnem, napisem.
Ahojte a Myska, myslim na Teba.
Ja sa niekedy drzim takeho hesla:Nikdy nie je tak zle, aby nemolo byt horsie.
Zajtra prajem vela uzasnych a vesselych ludi.

misha

Zuzi, asi nie:-((((
Matelko,
som rada, že sa cítiš ok. A hej, môžeš ma volať Miška. Obľúbenú rozprávku nemám. A počúvam také rádiové hity, slaďáčiky, disco...rada si doma aj tancujem...Ty nemáš nejaký receptík proti úzkosti a depke?:-(

matelko

Ahoj Miska a vsetci vospolok.
Ako sa mate? Blba otazka. Ale aj tak ako sa mate?Pisem s chibami, lebo som zniceny ako kôn. Prepacte mi prosim.
Ja sa mam teraz dobre. A vlastne stale sa mam dobre. Ked si porovnam moje starosti so starostami inych, tak uplne super.
Mishinka, mozem Ta volat Miska?
Aku mas najradsej rozpravku? A ake pesnicky sa Ti pacia? Spievas si nejake?