Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

mariela

Varovné známky duševní poruchy
Pokud se u někoho z vašich blízkých objevují některé z následujících příznaků, měl by vyhledat lékaře nebo psychiatra:

-Déle trvající smutek nebo podrážděnost
-Odtahování se od druhých
-Extrémní emocionální výkyvy
-Nepřiměřený hněv
-Násilnické chování
-Zneužívání návykových látek
-Nepřiměřený strach, obavy a úzkost
-Intenzivní strach ze ztloustnutí
-Poruchy příjmu potravy a výrazné změny spánkových návyků
-Přetrvávající noční můry
-Zmatené myšlení
-Bludy nebo halucinace
-Myšlenky na smrt nebo sebevraždu
-Neschopnost zvládnout problémy a každodenní činnosti
-Popírání zjevných problémů
-Řada nevysvětlitelných tělesných potíží

iris

nik tu nie je?
pete,a ty si preco stvrtkovu noc nespal?o stvrtej si pisal?skutocne si nespal.preco?bolave srdiecko alebo co?

iris

mishi,tak som tu,dosli sme dobre,sofer sa umudril, ked tie zeny stazovatelky vystupili.potom uz ubral zo svojej zurivosti.bol to taky mlady a predvadzal sa pred kamoskou :))
pekny dnik prajem vsetkym.