Dukanova dieta?

Súvisiaci obsah

amlody

tobian
nie neboj sa nenchavam ta v tom samu, trapim sa aj ja a strasne...zo tri dni to ide super a potom to vsetko pokazim, ale teraz som si uz povedala, ze idem do toho a naposledy, stoji ma to dost sil, trapi ma to ked to porusim, je to jeden kolkotoc drzania sa a potom si vycitania, ze som to porusila:( takze este raz a koncim...
a nic sa neboj, skoncia ti tvoje dni postavis sa na vahu a bude o dost menej, teraz si len naliata vodou, nafuknuta a potom budes zasnut o kolko ti rucicka ukazuje menej, v tom mi ver, to uz poznam :) takze zostali sme dve a mali by sme sa posnazit aby sme to dotiahli do konca...takze idem jest minimum, cvicit a vazim sa 24!! daj nech to vydrzim a to najhorsie bude za mnou :) a celkovo si tobian kolko dala dole??

tobian

almody - ahoj
ty ako moja,pokracujes ako si na tom?
mne to ide nejako zle,nelezie to zo mna dole,ale neviem mam svoje dne tak mozno je to aj tym.Ako si ty na tom,dodrzujes,alebo aspon ako tak sa snazis,aspon ty by si mohla ved uz tu fnuu..k nikto nezostal a zase sa len sama musim trapit .
ahoj pekny den,ozvi sa

amlody

ahojte kocky, a ja som myslela, ze som kolko toho zameskalla,ked som tu tak dlho nebola a veru pokroky su, ale zostalo nas malo, teda v podstate ste vydrzali len dve a to Vam gratuluem, sikovne ste... len tak dalej, najtazsie mate za sebou, nevzdavajte sa :)

katyyyy_

ahojte baby sorry ze som tu nebola nedalo sa
no ako sa mate?
od posledneho vazenia co bolo 60,4 mam 57,9 kg
fakt mi to nejde do logiky ako som mohla za taky kratky cas schudnut nevem si to vysvetlit :D
takze uz 3 den sa stravujem podla seba ba som este zhodila aj 0,5 kg
takze baby drzkajte sa a dajte vediet ako ste na tom vy :D :D

tobian

nathalia09
ja sa tiez snazim,neboj neni si sama :-)
niekedy je tu veru slaba podpora a chyba to,ale ja sa nevzdavam tak pod aj ty :-)
ahooj

nathalia09

tak dnes mám 3.deň,a teším sa,aj ked váha sa nezmenila.Pijem vela vody,a verím že to pôjde:)
a vám,ako sa darí???