SOS vši a hnidy!

Príspevok v téme: SOS vši a hnidy!
Misis

Zdravím Vás všetkých, máme doma problém. Vyskytli sa u nás vši a hnidy!!!Nevieme kto, odkiaľ to priniesol a už sa to ani nedozvieme. Viem je tu strašne veľa tém ohľadom tohto hnusného hmyzu!!! Ale ja chcem konkrétne odpovede...Takže moja otázka:mohla som chytiť len hnidy a vši nie? Alebo ak som tomu správne rozumela chytím všu a ta mi nakladie xyz hníd? Lebo sestra mi hovorí ja mam len hnidy ja vši nemám!!!Ja jej hovorím musela si mať aspoň jednu voš...Nie??? A ďalej ak mi vypadne vlas s hnidou...Čo sa s ňou ďalej deje???Prežije, alebo je už po nej? Teda keď ju nemám vo vlasoch tak hnida už mimo hlavy neprežije??? Ja konkrétne voš už nemám ostali len hnidy. Bojujem s nimi česanie všivákom, šampón, spreje. Teraz skúšame konopný olej Tea Tree. Už som uvažovala aj nad petrolejom. Má tu niekto skúsenosť s petrolejom? Ak nám nepomôžu tieto prípravky tak skúsim petrolej...Zničí mi to veľmi vlasy? Treba to riediť aj s vodou? Niekedy som už zúfala hnusí sa mi to, fuj, už aj uvažujem, že sa ostrihám len ma priateľ odhovára, nech tomu dám čas...Liečim sa už 4deň, so strachom čakám, že sa z tých níd vyliahne voš. A ďalšia otázka ako mám vedieť, že je už hnida odumreta? ĎAKUJEM Vám za odpovede

OlgaP

Pekný deň, z osobnej skúsenosti odporúčam čarovný všiváčik. Dcérka doviezla z tábora vši, mala som odporúčanie od známej, takže som netestovala, ale išla naisto:www.vsivacik.sk

zuzulienka9

My s našimi chalanmi dávame tip na prípravok plus, ktorý pomohol nám doma - nyda . sk - nasi chalani po jedinom naneseni boli bez vsi

pluuuh

vyskusajte liquido radical, klasicky ale velmi dobry sampon ktory spolahlivo pozabija vsi, dvakrat sme ho pouzili a zatial sme spokojni

marakana3

taaaaakze ked mate doma sos vsi a hnidy tak octovy zabal+zehlicka na vlasy+liquido duo forte+pranie a vyvarenie veci+kopec nervov :)

Ivet0710

Dobry den, vsetci tu pisete ze hnidy vycesete. Moja mala ma take mini nieco vo vlasoch ze to teda tym vsivavím hrebenom nevycesiem. Viete mi poradit aj nieco ine ako to dostat z vlasov? Pravdepodobne je to hnida a taka mini ze ju skoro neni vidiet ani. Zatial to vyberam rucne. :( Este chcem podotknut ze dcera ma obrovske kucerave vlasy az po zadok.

freda5

dcéru som dala v auguste do tábora a na moje zhrozenie si z tábora priniesla aj tieto suveníry v podobe vší, zbavili sme sa ich pomocou liquida dua forte do ktorého sme pridali tea tree oil, našla som to na nete

mam56

Prišiel muž do krčmy (taxíkom) a zapýtal si 10 pohárikov whisky... čo sa stalo, pýta sa krčmár? Ale, zistil som, že môj najlepší kamarát je gay a berie si chlapa v Holandsku a pozval ma na svadbu. Ok...
Na ďalší deň si zapýta 13 pohárikov...čo sa stalo, pýta sa krčmár? Ale, zistil som, že môj syn je gay. Ok...
Na ďalší deň si zapýta 15 pohárikov...čo sa stalo, pýta sa krčmár? Je niekto vo Vašej rodine, kto nemá problém so ženami?
Áno, moja žena:-)

mam56

Báseň „vši“.
Keď som videl biele myši, hlavu som mal plnú v(o)ší.
Pili so mnou mladí hoši, jedli sme aj mokré suši.
Vlasy som mal plné vší, nápady hneď boli v koši.
Je už tma a mačka murčí, neviem čo ma teraz vzruší?
Každý radšej ticho čuší, vonku zase sniežik prší?
Prišla ku mne tetka Betka, čo sa líči ako (voš):-)

cililing1

odporúčam taký trik do šampónu proti všiam (my sme použili liquido duo forte) dajte trochu čajovníkového oleja na silnejší efekt.... je to super