Ako nadviazať kontakt ?

Príspevok v téme: Ako nadviazať kontakt ?
hanblivka

je to trošička trapné nikdy som nebol žiadny balič , mal som len raz jedno dievča, takže som neskusenýýý a to faaakt :) a preto chcem trosku radu hlavne od báb a mužov, skusenejších ... stala sa mi taka vec, ze som videl fotky jednej baby ,je tu niekde z okolia ,chodila do toho isteho mesta do skoly , v tom meste su len dve skoly, a proste straaasne ale strasne ma zaujala, jej usmev , typ, som človek ktory dokaze cloveka vycitit dosť podla výzoru, a hentá baba aj ked som ju naživo nevidel mi proste učarovala, ma taky krasny usmev , najprv som si povedal ... no kaslem na to takych je ... zrazu fotka s dalsou kamoskou a zas ... niečo neuveritelne ten usmev , to je nieco neskutocné :) a tak som si povedal že načo čakať... nikdy som nenapísal žiadnej babe prvý spravu , nikdy ! a to mám 20, problem je ze na zivo som ju nikdy nevidel cize sa nemame ani kde stretnúť a ani ako poznať, spoločný kamarati žiadny , len jedna baba ktoru mam na FB a to ma nemá rada :D .. nema šancu na 99 pecrent ma poznat , ved ani ja som nu nepoznal, ale chcem jej napísať... Baby ako vnímate chalanov ktory vas ani nepoznaju a pišú ako prvý ? ako vtierky ? či je to prijemne ? a toboz ak sme sa nikdy nevideli ... napadlo ma že by som jej napisal ze ahoj, chcem sa ta len spytat že nepoznáš ani trošička janka mrkvičku ? a ja by som jej pisal z toho profilu samozrejme ... a keby povie že nie , tak napíšem že škoda, ani ja teba ale videl som tvoje fotky a a aby som bol uprimný povedal som si že tuto babu musím spoznať a potom bla bla bla ,a ked povie ze hej tak by som povedal že super , odkial si čo si o nom myslis a tak .. , nech mame spolu reč... baby čo hovorite na tuto techniku , nič moc čo ? :D ja proste niiiič neviem tak trosicku chcem popostrcit, a chalani co pouzivate vy ak chcete napisat babe ktoru vobec vobec nepoznate ? baby ako vas je mozne vobec zaujat cez spravu na prvy krát ?

viem že toto je téma ktorú vela ludi neprecita a bude si robiť srandu, naražky respektive vobec neodpovie, ale trošicka na odhlachčenie nech tu neriesime kazdy den len dolezite veci .. :)

hanblivka

no , musím ti povedať že dovtedy som sa nou zaoberal často , skúsil som, nevyšlo , mrzelo ma to pol dna, ale ... nevadí uplne v pohode som to zobral ... taky fajn pocit že skusil som, nemám si čo vyčítať, a uvedomil som si aku strasnu chybu som robil ked som nikdy nezacal prvy alebo som nespravil to čo som vzdy chcel
- potom som si vzdy vycital ze ako by mi mohlo byť , a prečo som to nespravil , odvtedy sa chytám šance nech si nikdy nemožem povedať , mal som to spraviť :)

hanblivka

ukazalo mi že prečitané a neodpisané :D smutné :D nevadí .... :D a to som sa odhodlaval taaak dlho :D po druhe to víde ! :) :D

hanblivka

no spravil som to zatial tak že som sa spytal či ma odniekal nepozná , a napisal som ze mi je velmi povedoma, že či nevie odkial ... :D a nejako skusim nadviazat kontakt :D

peta111

ja sa pripajam k nazoru Mar Tinky a doubledoga... basnicky nepis naozaj, to by bolo take slizke a fakt take suknickarske skoro az... a urcite to nehraj na nahodu, to by bola fakt akoze velka nahoda, z milion cisel, co si sa mohol pomylit..

2bodka

Napis jej:
cau ochechula, videl som tvoje fotky a skoro som odpadol, takze mi napis datum, kedy ti vyhovuje ist so mnou na kavu a pripoj aj svoje telefonne cislo :D