Ako nadviazať kontakt ?

Príspevok v téme: Ako nadviazať kontakt ?
hanblivka

je to trošička trapné nikdy som nebol žiadny balič , mal som len raz jedno dievča, takže som neskusenýýý a to faaakt :) a preto chcem trosku radu hlavne od báb a mužov, skusenejších ... stala sa mi taka vec, ze som videl fotky jednej baby ,je tu niekde z okolia ,chodila do toho isteho mesta do skoly , v tom meste su len dve skoly, a proste straaasne ale strasne ma zaujala, jej usmev , typ, som človek ktory dokaze cloveka vycitit dosť podla výzoru, a hentá baba aj ked som ju naživo nevidel mi proste učarovala, ma taky krasny usmev , najprv som si povedal ... no kaslem na to takych je ... zrazu fotka s dalsou kamoskou a zas ... niečo neuveritelne ten usmev , to je nieco neskutocné :) a tak som si povedal že načo čakať... nikdy som nenapísal žiadnej babe prvý spravu , nikdy ! a to mám 20, problem je ze na zivo som ju nikdy nevidel cize sa nemame ani kde stretnúť a ani ako poznať, spoločný kamarati žiadny , len jedna baba ktoru mam na FB a to ma nemá rada :D .. nema šancu na 99 pecrent ma poznat , ved ani ja som nu nepoznal, ale chcem jej napísať... Baby ako vnímate chalanov ktory vas ani nepoznaju a pišú ako prvý ? ako vtierky ? či je to prijemne ? a toboz ak sme sa nikdy nevideli ... napadlo ma že by som jej napisal ze ahoj, chcem sa ta len spytat že nepoznáš ani trošička janka mrkvičku ? a ja by som jej pisal z toho profilu samozrejme ... a keby povie že nie , tak napíšem že škoda, ani ja teba ale videl som tvoje fotky a a aby som bol uprimný povedal som si že tuto babu musím spoznať a potom bla bla bla ,a ked povie ze hej tak by som povedal že super , odkial si čo si o nom myslis a tak .. , nech mame spolu reč... baby čo hovorite na tuto techniku , nič moc čo ? :D ja proste niiiič neviem tak trosicku chcem popostrcit, a chalani co pouzivate vy ak chcete napisat babe ktoru vobec vobec nepoznate ? baby ako vas je mozne vobec zaujat cez spravu na prvy krát ?

viem že toto je téma ktorú vela ludi neprecita a bude si robiť srandu, naražky respektive vobec neodpovie, ale trošicka na odhlachčenie nech tu neriesime kazdy den len dolezite veci .. :)

Leela333

Teraz ti napíšem akoby som asi zareagovala ja. Po prvé, nikdy neodpisujem na cudzie správy, maximálne sa spýtam, či sa poznáme. Po ďalšie, romantickú básničku? Na to by som ani neodpísala.

Ale nevešaj hlavu. A dúfaj, že je iná ;)

doubledog

ved napis pravdu

ze ta zaujal jej usmev na fotkach a ze chces ju spoznat.

hlavne nebud doterny a nechaj ju, nech sa rozhodne

marijenka po

A co tak, ahoj, máš nádherný úsmev, si veľmi sympatická a rád by som ťa bližšie spoznal. Volám sa Jožko Mrkvicka, byvam tiež v XX, mam XX rokov. Rád by som sa s tebou stretol, alebo si písal, ak mas záujem, ozvi sa, budem sa tešiť:) Jožko

ajajaja

1.nahodou cislo na nu nevies zistit?- ak by si zistil, tak by si jej mohol OMYLOM zavolat alebo napisat sms...a mozno by sa rozvila konverzacia...niektori sa aj takto dali dokopy
2.ak chces len fb, tak jej urcite nepis pod vymyslenym menom, mohla by sa zlaknut ,ze co za uchylaka jej vypisuje...a podla mna nie je ani dobry napad jej vypisovat, ako sa ti pacia jej fotky...jednak sa zas moze zlaknut,ze si ju niekto vytypoval a ide po nej a po druhe, podla mna nie je normalne sa s niekym dat do reci len na zaklade toho,ze mi napise ako sa mu pacia moje fotky :D to by bolo ako z lacneho filmu a nemusela by uverit,ze mas fakt uprimny zaujem...

cize ja by som mozno poradila nadviazat s nou konverzaciu cez nejaky nafingovany omyl...ak ma tuctove meno, tak jej kludne napis a sa jej pytaj,ci je to ona :D - tvoja stara znama :D alebo skus si pridat k priatelom nejaku jej DOBRU kamaratku a cez nu to riesit...

hablivy

ne ide o to ze ju len chcem spoznat , sak to jej nechcem napisat nic romanticke lebo k nej nic necitim len chcem ju spoznat :)

m,mlk

začni chodiť medzi ľudí a tam si nájdeš aj babu. chcieť niekoho kvôli fotkám na nete je podľa môjho názoru totálna sprostosť. netušíš, čo je to za osobu.

hanblivka

NA BASNICKY SOM NIKDY NEBOL ale keby mi pride basnička od nejakej baby ktoru ani nepoznam prve čo si pomyslim, to si zo mna robi niekdo prdel ... a pomyslel by som si že no ani ma nepozna a tot čo píše a hned podla vzhladu uz ide po mne a , ide mu o jedno,je to jeden z typkov čo tak pisu ženám denno denne :D a taky fakt nejsom :)
neviem toto mi príde také ako to povedať , rýchle ... :D

Lulu2011

skus do spravy poslat nejaku romanticku basnicku :)

urcite nie hlasky typu si sexy, to zeny odradza, ale myslim, ze ty taky nie si :)